Přejít na výpis diskuzí

Kolik zaplatíte za školní pomůcky a kroužky pro děti?

3.9.2018 13:26
red 4 příspěvky

Prázdniny jsou v samém závěru a rodiče začínají děti připravovat do školy. S tím také souvisí nákup školních pomůcek, které každý školák potřebuje do výbavy. Školní potřeby se mohou prodražit, proto jsme pro vás porovnali ceny vybraných pomůcek. Kde můžete nakoupit levněji?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je sice pravda, že některé pomůcky jsou o něco dražší, ale já si tedy rozhodně radši zaplatím za kvalitu co něco vydrží, než abych synovi kupovala každý rok vše nové. Například školní batoh má už 3 roky a pořád je ve špičkovém stavu.

  • Co se týče těch blbůstek, jako jsou sešity, fixy, pastelky apod. tak jsem na ně narazila tuhle v Lidlu (https://www.letakomat.cz/lidl/vyrobeno-v-ceske-republice-od-pondeli-19-08-2019/?page=13) za pár korun, takže my už máme vystaráno.
  • Já nemám problém si za kvalitu trošku připlatit. To nejvíce platí zejména u školní aktovky kterou jsem kupoval přes https://www.bagmaster.cz/katalog/aktovky V dnešní době děti do školy táhnout každý den spoustu věcí, a tak je potřeba aktovky, která zádům poskytne nějakou oporu.

  • anna.tvaruzkova.58

    To je rozdíl proti roku 89! Tisíce, kde dříve stačilo pár korun.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit