Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daří se vám bez nějakých problémů vytápět větší dům pomocí krbové vložky? Lze to? 

    • Pokud si vyberete dostatečně výkonnou krbovou vložku, tak v tom není vůbec žádný problém. Koupil jsem od českého výrobce výkonnou krbovou vložku, který je teplovodní a zvládá bez problémů vytápět dům o 240 metrech obytné plochy. 

      • Od kterého českého výrobce jste krbovou vložku prosím kupoval? Mohu se na to někde podívat? 

  • Taky jsme dříve topili dřevem, ale po výměně kotle jsme přešli na o něco efektivnější topné pelety, které se nám téměř okamžitě osvědčili. Je s nimi totiž mnohem méně práce, což se mi jako časově vytíženému člověku dost hodí.

  • ivannavratil386

    Tak tomu se vůbec nedivím. My na topení dřevem doma přešli před několika lety a zatím rozhodně nemám v plánu vracet se k plynu. Finančně to výjde mnohem výhodněji. Je ale pravda, že při topení dřevem člověk musí věnovat i nějaký čas jeho přípravě a hlavně ho musí mít kde skladovat. Já třeba dřevo skladuji za domem a mám jej přikryté zakrývací plachtou, díky které vydrží v suchu klidně i celou zimu.

    • ivanka386

      Jestli pro vás můžu mít jeden tip, tak zkuste popřemýšlet nad pořízením dřevníku. My jeden máme a myslím si, že na skladování dřeva je to úplně ideální řešení. Kdybyste náhodou nevěděl jaký dřevník vybrat, tak doporučuji mrknout sem: http://www.drevniky-stojany.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit