Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnus této demokracie,ale bohužel napáchala tolik škody.Můj syn si našel paní ze šluknovského výběžku,každý si udělá názor na její IQ,protože byla ve 40 letech nevyzrálá , maminka jí nepřipravila pro život ve městě ani,že by se měla starat o rodinu jako to umí nyní demokratická menšina dívek a žen.Koupila si na hypotéku byt celkem ne drahý a nyní ho prodala za podstatně nižší cenu,aby poškodila dvě malé děti a syna.Je možné zrušit tento prodej .Měla divné chování a jedná se o silně nepřizpůsobivou paní a utekla k mamince.Nerespektuje rozhodnutí soudu na střídavou péči-proto ten prodej.a útěk ve 40 letech k mamince !!!do šluknovského výběžku.Maminka byla údajně vychovatelka !!! v dětském domově!!!Chudáci tamní děti!Děti se snaží odtrhnout od otce ,mimochodem velmi schopného , šikovného a i hezkého sportovce.
    • IQ vašeho syna nesouvisí s demokracií..Hezký den!!! *14* *14* *14*
      • Můj syn má dobré IQ a souvisí s demokracii,která tady není a těžko bude.Ale přetvářka je hrozná věc a to se mu stalo.Zatím nerozšířil každé druhé rozvedené demokraticky manželství,protože prokouk a tak si jí nevzal i když pozdě.Divadelní škola by jí slušela lépe ,než ekonomka.Přeji rovněž dobrý den a slunce v duši,aspoň někomu je jedno zda tady je nebo není demokracie-svítí dle svého uvážení.
    • Že je syn blbec a našel si nepřizpůsobivou, za to asi demokracie nemůže, ne? Co jste vlastně chtěl říct?
      • Pokud si myslíte,že žijete v demokracii tak já ne.Bohužel číst vás učit nebudu,to jste se měl naučit ve škole.Nepřizpůsobivá není cikánka,ale běloška se SŠ tam vystudovaná.O to je to horší co je tam za lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit