Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden známý si teď nechal dovézt auto z Británie a taky s tím byly celkem problémy. Jednak má volant na špatné straně, ale na to si prý celkem rychle zvykl. Větši problém pro něj byl, že celé auto bylo pouze v angličtině. Anglicky sice trochu umí, ale ovládat to menu v autě mu dělalo problémy. Naštěstí tam ale prý šel nahrát český překlad

  • Když jsme jednoho dne prodávali naši milovanou rodinnou Octavii, tak jsme viděli, jak přijela na smluvené místo partička pochybných individuí, vyfotila si naše postavy, vytáhla nože a chtěla po nás, abychom jim okamžitě dali velký i malý techničák. Štěstím bylo že hned minutu na to projížděla policie okolo a tak se naštěstí nic nestalo. Vozidlo jsme nakonec prodali do bazaru.

  • Jak se teda tady tomu vyvarovat? Aby člověk neměl pak s koupeným autem nějaké popotahování? 

    • V podstatě si stačí odpovědět hned z titulku. Nekupovat ojeté auto z dovozu. Já jsem se ale taky jednou u auta takhle spálil a proto už jsem pak další auto kupoval z bazaru, který je větší a dává na svá auta záruku a hlavně je má prověřené. 

      • Ze kterého bazaru? kterému bazaru teda věřit a kupit si tam auto? 

        • Můžete si sám třeba i porovnat co nabízí který bazar a jaké dávají záruky. Mě se líbí podmínky bazaru https://www.aaaauto.cz/ a navíc jsem tam sehnal auto v opravdu dobrém stavu. 

  • Budeme si konečně kupovat auto, a tak bych se chtěla zeptat jak vybrat výhodně pojištění na auto? Nevyřizoval jste náhodou někdo v poslední době pojištění na auto? 

    • Já jsem to v poslední době řešila. Tedy před půl rokem jsem to řešila. Koupila jsem auto z druhé ruky, které jsem musela pojistit. Pojištění jsem na to sehnala výhodně online přes srovnávač pojištění. 

      • Když jste si to na tom srovnávači porovnala, tak jak jste to pak online uzavřela to pojištění? 

        • Přímo na tom srovnávači pojištění jsem pak pojištění uzavřela https://www.klik.cz/ Je to úplně bez problémů, není na tom nic těžkého. Kdyby jste si ale ani tak nevěděla rady, tak jsem viděla, že tam mají i možnost uzavření pojištění po telefonu. 

  • Nevím no, nechat si sem vozit auto ze zahraničí je podle mého názoru hloupost. Často se to může pěkně prodražit - vlastní zkušenost. Já se nedávno zbavoval našeho starého auta, nakonec se o něj postaral tento výkup aut Praha. A místo něj jsem si koupil novější ojetinu z českého bazaru. Bylo s tím určitě spojeno méně komplikací, než kdybych si nechal auto vozit ze zahraničí. 


  • Jak
    auto před korozí účinně chránit? Nebo tedy jak celkově účinně chránit auto v
    zimě? Jeho lak? 


    • Já se
      vždy snažím svá auta udržovat co to jenom jde. Dřív jsem se snažil používat
      kvalitní kosmetiku na auto, ale pak jsem objevil polyuretanovou fólii, která
      dokáže lak auta opravdu ochránit i proti odřeninám. 


      • Kde
        jste ji objevil? To jste si nechával na auto někde dávat? 


        • Jasně,
          nechal jsem si ji odborně nalepit na auto od firmyhttps://www.foliaset.cz/polep-ochranne-folie Nezmění to nijak barvu auta, ale lak je přes to dobře
          chráněný. Fólie se pak dá v budoucnu kompletně odstranit bez zbytků lepidla.
          Prostě pod ní najdete lak, který je netknutý. 

  • Když bych měla jet třeba na výlet, tak by mě hlavně zajímalo, jestli dotyčná půjčovna dodávek dělá servis opravdu tak, jak se dělat má, a nebo to šoupne kamarádovi servisákovi na dílnu a ještě toho samého dne pronajímají vůz nějaké rodince. Hrozně nerada bych se dostala do situace, kdy by mně odešel třeba motor.

  • No já to svému manželovi říkám pořád. On nedávno prodal svoje nákladní auto, na googlu zadal výkup nákladních vozidel a do pár týdnů bylo pryč. Teď se shání po novém, a nebýt mě, kdo ví komu už by naletěl. Do všeho se žene po hlavě a nedojde mu, že né všichni jsou tak poctiví jako on. Snad se nám podaří vybrat nějaké, které bude opravdu odpovídat inzerátu. 

  • Ahoj, nechali jsme si dovézt Superba z dovozu a úplně bez problému. Tohle auto by tady stálo asi 1.5 míče a takhle z dovozu nás stálo kolem 650 K. Jediné co jsme museli z elektra měnit je rádio, protože bylo nějaké špatné. Ale našla jsem si nějaké elektro slevy a bylo to v pohodě.

  • Dnes bych si nákup auta z druhé ruky opravdu hodně rozmyslela. Nevím, jestli jsem jenom já tak nedůvěřivá, ale podle mě je při nákupu důležitá kupní smlouva na automobil Bez ní bych si opravdu ale nic od nikoho nekoupila, dokonce ani od známého nebo kamaráda ze školy. Lidé jsou hrozně vynalézaví a nedůvěryhodní, napálila jsem se v životě několikrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit