Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mám teď jednu nedávnou zkušenost s poškozeným autem. V tomto případě to ale byla moje vina. Trochu jsem se otřela o sloup na parkovišti. Máme docela velké auto a špatně se mi s ním manévruje. Oprava naštěstí nebyla nijak drahá a manžel mi teď parkování s autem usnadnil tím, že tady odtud do něj dokoupil takové ty parkovací senzory. S tím je parkování o dost jednodušší.

    • Taky mám auto, se kterým se neparkuje úplně nejlépe. Ty parkovací senzory opravdu pomáhají, také je mám. Dost mám ale poslední dobou problém s vyjížděním z garáže. Tam za to může ale hlavně nepřehlednost vjezdu. Přemýšlel jsem jak to řešit a napadlo mě třeba tady odtud koupit takové to panoramatické zrcadlo, jak bývá na křižovatkách. To by mohlo můj problém vyřešit. 

  • Já bych do auta potřeboval sledovací zařízení hlavně kvůli synovi. Často si od nás půjčuje auto a vrací se domů pozdě. Kolikrát už máme strach kde je. Jak to vyřešit? Jak na jednoduché sledovací zařízení d auta? 

    • Dával jsem z podobného důvodu do auta GPS tracker, který mi na vyžádání pošle smsku s polohou auta. Podařilo se mi ho sehnat za 3 tisíce. Pokud by někdo auto ukradl, tak se přes to dá i odpojit elektřina a s autem už by pak nešlo ani hnout. 

  • Nikdy jsem si nemyslel, že v dnešní době někdo ještě auta krade. Měl jsem octávii, která už byla hodně ojetá. Ale i tak mě její krádež opravdu mrzí. Každopádně auto mi bylo ukradeno přímo před domem, kde jsem s ním stál předtím 4 roky bez problému. Nemohu být bez auta, takže jsem si koupil nové auto a teď přemýšlím o jeho zabezpečení. Jak fungují zabezpečení s GPS? Podle toho se potom dá auto dohledat, pokud teda zloděj není nějak vybavený a nepoužije nějaké rušení signálu? 


    • Gps
      vyhledávání je v této době už opravdu k ničemu. Pokud někomu o auto opravdu
      jde, tak může použít rušičku, jak tu píšete, nebo auta odstavují do
      kontejnerů, odkud GPS signál nepronikne. Já jsem si koupil auto, na které
      jsem šetřil asi 7 let. Nemám rád leasing ani půjčky na auto, takže jsem chtěl
      auto za hotové. Platím si na něj zabezpečovací službu, která používá rádiovou
      frekvenci, která nejde zarušit. Mám v autě vysílač, pomocí kterého auto v
      případě odcizení najdou. 


      • Tak
        stejně tak mohou ten vysílač z auta vyhodit ne? 


        • To
          asi ano, ale jde o to, že ho nikdo nenajde. Vždy o jeho umístění ví jen
          servisní technik, který umístění zaznamená do dokumentace. K té má přístup
          jen on, takže to by musel zloděj rozmontovat celé auto, a na to nebude mít
          čas. Mám zabezpečení auta od služby https://www.sherlog.cz/zabezpeceni-vyhledavani/automobil , která v případě
          nahlášení odcizení okamžitě vyšle své vozy a ve spolupráci s policií ho
          najdou. Mám díky tomu i slevu u pojišťovny. Na jejich stránkách najdete
          poptávkový formulář, kde si můžete dát nezávaznou poptávku po zabezpečení
          auta. 

  • Když jsem kupoval ojetou fábii z autobazaru AAA auto, tak jsem zároveň dostal i potvrzení, že auto nebylo kradené, a že na něm není žádná exekuci či něco jiného. Jako bonus jsem k autu dostal ještě zimní pneumatiky, a také záruku na skryté vady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit