Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, situace na trhu s úvěry je naprosto šílená. Dříve byly široce dostupné, dnes už si může dovolit takovou standardní hypotéku jen opravdu bohatší člověk. My tedy máme také pár úvěrů, ale naštěstí máme zařízené pojištění schopnosti splácet. Člověk nikdy neví, co se stane a kdy mu pojištění přijde vhod. Já tedy znám spoustu přátel, kterým vyloženě zachránilo kejhák. :)

  • I kdyby důvod říkali, tak neřeknou pravý důvod, protože to jsou často důvody na základě kterých by půjčkyneměli zamítat. Ale zamítají, protože tak chrání svoje investice. Když banky zamítnou, nezbývá mu než využít nebankovní půjčky.

  • Nejrychlejší je přečíst si zkušenosti ostatní s daným úvěrem a pokud u nějaké společnosti neuspěju, tak to zkusit jinde. Anebo ještě lépe, zamyslete se, zda-li si daný úvěr mohu vůbec dovolit. Předschválené půjčky jsou pouze lákadlem banky, jak získat další klienty.

  • struzzo

    Tak jasně. To, že vám někde předschválí úvěr ještě nic neznamená. Pokud chcete jisté peníze, zkuste třeba portál FérovéPůjčky. Tam je to fakt super, můžete si srovnat jednotlivé poskytovatele a na základě toho se rozhodnout, do jakého půjdete.

  • Nabízíme půjčku až 100 000 000 Kč ...Obchodníkům nabízíme půjčky;
    dělníkům; státní zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci a studenti. Výhodná
    úroková sazba a splatná v závislosti na výpůjční lhůtě. Kontakt: borut.martin@gmail.com  / Whatsapp  +33644684281

  • Předschválená půjčka skutečně ještě nic neznamená, Já mám poměrně dobrou zkušenost s webem Credit Max kde mi půjčili 40 000 Kč do 24 hodin s úrokem 9,9%.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit