Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celé to ukazuje nemorálnost této vlády, kdy zaměstnanec pobírá vyšší mzdu než zaměstnavatel a bez ohledu na množství odvedené práce
  • Práce v kanceláři je specifická a není to výrobní linka. Zaměstnanec má přidělenou práci, kterou musí udělat a pak je klid a to se každý měsíc opakuje. Není to jen ve státním. Moje příbuzná pracuje ryze v zahraniční firmě v Praze a to v účtárně. Za tu dobu co tam je zaměstnaná přibrala 20 kilo, protože prý jen žerou a žerou. Prostě uzávěrka přináší stres a fofr a pak je to klidnější, tak si mohou povídat o tom, že Pepa posekal trávu. A pan zahraniční majitel to také jistě ví a slušně je platí.
  • Mám dotaz: K čemu vlastně máme tolik státních zaměstnanců? Chápu že některé opravdu potřebujeme ale proč na finančáku sedí x úředníků? Nedávno jsme koupili byt takže jsme vyřizovali potřebné dokumenty a nevěřícně jsme zírali na to jak si tam tři úřednice povídaly (o tom jak Máňa s Karlem sekali trávu) a nic nedělaly? Nevím ale pokud jsem v zaměstnání tak snad pracuji?
  • Když budou počety státních zaměstnaců růst tempem jako v tomto volebním období, tak za pár let budou jen státní zaměstnanci. Když Václav Klaus propusti ze státní zprávy 17 000 úředníků, Miloš zeman je během půl roku vrátil zpět. Oba byli břídilové, protože Babiš během 2 let v roli ministra financí přijal 30000 nových úředníků. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit