Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • macinan

    Je pravda, že některé hotovostní půjčky nejsou ani zdaleka tak výhodné, jak se mohou na první pohled tvářit, nicméně jsem toho názoru, že pokud člověk na trhu s půjčkami umí vybírat a porovnávat, tak by se takto spálit určitě neměl. Sama jsem si před nějakou dobou byla nucena vzít hotovostní půjčku a velmi se mi osvědčilo to, že jsem prvně mrkla na tento porovnávač: https://www.ferovepujcky.cz/hotovostni-pujcky Tam se mi podařilo najít velmi výhodnou nabídku u které jsem tolik nepřeplatila.

  • Děkuju za článek :) Co se týče půjček, tak se mi hodně osvědčily Zonky. Ne, že bych si půjčovala nějak často, ale někdy to bohužel jinak nejde. Navíc se mi na ně podařilo najít zajímavou akci, při které se dá dost ušetřit na poplatcích. Tady je když tak odkaz > www.tipli.cz/obchod/zonky 

    • Problém ze Zonky je ten, že nabízí celou řadu úrokových sazeb, podle toho, jak žadatele vyhodnotí. Srovnat tak výhodnost Zonky s ostatními úvěry je docela složité. Fajn je, když lze půjčky porovnat podle RPSN, nikoliv jen pouze úroku a výhodnosti akcí.

    • sanskrybastr

      Tak v tomto s vámi musím souhlasit. Přes Zonky jsem si peníze půjčoval už několikrát a vždy spokojenost. To samé se bohužel nedá říct o jiných nebankovních půjčkách, se kterými mám zkušenost. Podle mě je skvělé, že něco jako Zonky u nás existuje. :-)

  • Tak jistě, ale když člověk zváží, že by mu v bance půjčku třeba ani nedali, tak je jasné, že za ni musí zaplatit víc. Určitě si ale nemyslím, že by měl člověk půjčku vzít, i když je hrozně nevýhodná. Je potřeba si půjčky srovnat a podle toho vybrat tu nejvýhodnější, třeba tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit