Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Který blbec vymyslel takovou krávovinu??? at to dá zpět jak to bylo a nevymlouvejte se na zabezpečení když budou chtít zloději se dostanou všude a nám ničíte nervy, čas a nakonec je zázrak že se kdy dostaneme na účet, spíš ne a je to o nervy, nejlépe odejít jinam at máte málo klientů když to tak mrvíte, neděláte nic pro prospěch lidí kteří mají u vás účty, platíme je a jestě nám neumožnujete jít na svůj účet na naše peníze, fuj z takovou bankou
  • Dobrý den,

    i já se obávám že mi nezbyde než hledat jinou banku.Na tohle nemám ani čas ani nervy.Vratislav

  • Vaše služby využíváme celá rodina přes 20let, ale Vaše inovace a neustálé novinky se
    neslučují s využíváním Vašich služeb, které navíc platíme!!! Dostat se nyní na internetové
    bankovnictví mě trvá nyní již 20minut a stále nic, nutně potřebuji zaplatit faktury v termínu, nejde to!!! na co to máte a která mozkovna to u Vás vymýšlí, něco neuvěřitelného. Zvažuji
    přechod se všemi účty k jiné bance.
  • Také přecházím k jiné bance. Na tohle fakt nemám čas ani nervy.
  • Potřebuji nutně zaplatit a nemohu se dostat na stránku, kde se zadává " Heslo". Co to má znamenat? Přejdu okamžitě k jiné bance.
  • Nemůžu se dostat na účet, stále naskakují půjčky a různé kraviny, ale jak se dostat na účet se není možné dopátrat. I když jsme dlouho klienty banky, tak hledám jinou výhodnější pro přihlášení .Myslím, že by se nad tím měl někdo zamyslet. Lidé chodí otravovat do banky a myslím, že toto není účel internetového bankovnictví.
  • souhlasí,že vstup na váš účet.je čim dále komplikovanější.Snad máte dosti poradců,aby to zjednodušil.Před tím to bylo slušné,ale nyní přímo hrozné.LS.
  • Dobrý den
    Nevim jak se dostat na účet . Proč to lidem stále komplikujete.Bude lépe asi jit k bance která to méně komplikuje. Antonín
  • Nejhorší učet jaký jsem kdy měl, jdu ho dnes zrušit a udělám si účet u konkurence!
  • Nemůžu se dostat na svůj účet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit