Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Povinné i havarijní pojištění můžete sjednat výhodně díky online porovnávači pojištění https://www.klik.cz/povinne-ruceni/ hlavně to havarijní pojištění, které bývá opravdu hodně drahé se mi podařilo sehnat za rozumnou cenu a člověk tak může jezdit v klidu. 

  • Dobrý den, můžete mi prosím někdo ze zkušenějších poradit, u které pojišťovny bych mohla sehnat na auto výhodné pojištění? a to tedy jak povinné, tak i havarijní pojištění? 

  • Lakovanou část auta nejlépe ochráníte tak, když mu po mytí dáte dostatečnou ochranu laku auta. Já v poslední době používám po mytí keramický nátěr, který dokáže odpuzovat vodu i nečistoty https://www.halbich.cz/korrek-pro-hydrox/

  • Dobrý den, řekněte mi prosím jak před zimou co nejlépe ochránit, tedy jeho lakovanou část. Nanášíte na auto nějakou speciální ochranu, která ho zvládne dlouhodobě chránit? 


  • Určitě
    to nezmění barvu auta, protože fólie je kompletně transparentní. Dá se pak
    kompletně odstranit bez nějakých zbytků lepidla a lak je tak netknutý. Zkuste
    se podívat na stránky foliaset.cz , kde najdete i fotky, jak jejich polep fólií vypadá. 


  • A
    nezmění to nějak celkově barvu auta? Je poznat, že fólie je na autě
    nalepená? 


  • Někdo
    před zimou hodně auto voskuje nebo používá jiné nanotechnologie. Podle mě je
    ale ideální použít polyuretanovou fólii. Já jsem si ji na auto nechal dát a
    fólie dokáže chránit aute před solí i kamínky, aby zůstalo pořád jako nové. 


  • Už nás
    to zase čeká. Já jsem si letos koupil nové auto, a tak bych se chtěl zeptat,
    jestli se dá lak auta nějak chránit? Před solí a kamínky? 

  • joskadevatej

    Nejlevnějším pneumatikám je dobré vyhýbat se obloukem. Sám jsem jednou udělal tu chybu, že jsem si koupil jedny z nejlevnějších pneumatik a moc se mi to nevyplatilo. Zkoušel jsem na nich po letní sezóně přeměřovat hloubku dezénu svým hloubkoměrem a zjistil jsem, že se za jednu sezónu opotřebovaly zhruba srovnatelně jako dražší pneumatiky za tři roky. 

  • Určitě je potřeba nevybírat si pneumatiky podle ceny, jako spíše podle kvality. Já jsem nedávno hledal nové pneu na léto a byl to opravdu boj. Opravdu kvalitní pneu za skvělou cenu jsem našel až po několikadenním hledání, ale určitě to stálo za to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit