Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já kdybych si v dnešní době vybírala nějaké sedací soupravy, tak bych se šla určitě podívat do obchodu a vyzkoušela si na ní sedět. Protože představa, že lidé nakupují věci na internetu a ani nevidí v realitě jak to všechno vypadá, mě děsí. Nechápu třeba ani to, že za covidu někdo nakupoval oblečení online. To je bizár.

  • Ja mam skvelou zkusenost s obchodem Signal nabytek, maji tam opravdu kvalitni nabytek za nizke ceny, ted se da vyuzit i Signal nabytek slevový kód pro jeste vetsi slevu bez uveru

  • Sedací soupravy na míru nejsou levné, ale jsem rád, že jsme se pro ni rozhodli 

  • Já investovala do kvalitních hrnců. Dost jsem hledala a našla jsem tento eshop. Docela jsem se bála objednat, protože firmu neznám. Ale zkusila jsem to. Do tří dnů jsem hrnce měla doma. A můžu říct, že jsou fakt kvalitní.

  • joskadevatej

    Je pravda, že my se také část vybavení našeho domu rozhodli zalepit úvěrem. Teď už ho ale naštěstí máme splacený. Docela dost velkou část úvěru spolkla nová sedačka, protože jsme se rozhodli investovat do sedačky na míru a to nebylo zrovna levné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit