Přejít na výpis diskuzí

Výpověď z pracovního poměru dohodou neexistuje. Nejčastější triky zaměstnavatelů

29.5.2018 14:09
red 2 příspěvky

  Když se vás zaměstnavatel rozhodne propustit, nejde nikdy o příjemnou záležitost. I když se rozhodnete věc vyřídit co nejrychleji, měli byste znát svá práva a nepřipravit se o případné odstupné. V některých případech vás dokonce zaměstnavatel propustit vůbec nesmí, proto se v níže popsaných situacích...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivannavratil386

    Mockrát díky za článek. Právě o to odstupné jsem se sám málem také připravil, když mě vyhodili z mé minulé práce. Ještě štěstí, že mě na to upozornil jeden můj kamarád. Každopádně do té práce bych se už znovu nevrátil. Bylo to tam strašné. Hlavně tedy díky vedení firmy. V dnešní době se dají určitě sehnat mnohem lepší pracovní nabídky.

  • Již delší dobu si aktivně hledám novou práci, jelikož ta stávající mě dostatečně neuspokojuje. Budoucí zaměstnavatel po mně však požaduje dřívější nástup do zaměstnání než je výpovědní doba. Co mohu udělat? Na https://www.1job.cz/prispevek/jak-podat-vypoved-ze-zamestnani-dohodou jsem se dočetla, že je možné dát výpověď dohodou, kdy se lze se zaměstnavatelem dohodnout na dřívějším termínu. Co mám ale dělat, když zaměstnavatel bude na výpovědní době trvat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit