Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .... se mi nechce věřit že v roce 2016 ještě někdo uvažuje o tom že pacientům inplantuje do pusy jeden ze nejvíc toxických prvků na naší planetě, tedy rtuť, která tvoří 50 % amalgamu. Ve spoustě států je už amalgám zakázán používat.
  • Vy na malých lokalitách,všimli jste si jaké vily a auta mají ubozí zubaři?To se týká i doktorů a lékárníků.Není jim hanba přes televizi a rozhlas hlásat svoji chudobu?Ať si na ten zaslíbený Západ táhnou.Já se s doktorem z Ukrajiny nebo Iráku uspokojím.
  • Je to jednoduché až se vyrovnají mzdy s německem a EU tak zbude i na ty zubaře. *3*
    • Ty mzdy se ještě dlouho nevyrovnají.Zubař by musel do SRN dojíždět.Jinak ho tam stihne drahota pobytu.Ten rozdíl je tedy pofiderní a blbým argumentem.
    • Jakš tak aspoň trochu rovnost byla před převratem.To i třeba na na plese seděl doktor vedle dělníka atd. Dnes ? Jsou kasty jak v Indii no a mzdy? Nemohou být podobný ale lidi se musí hádat a závidět si !!! Staré římské heslo "Rozděl a panuj !"Aby dělný lid si mohl vládnou tak platilo "Proletáři všech zemí spojte se !"

      https://cs.wikipedia.org/wiki/Rozd%C4%9Bl_a_panuj
  • Zubař mě usiluje o život! Každá návštěva bezdůvodný rengen.
    • Změňte zubaře.Jak jednoduché.
  • Já znám jednoho zubaře, Ani není z Prahy ale je z pohraničí. Má i stomatologickou laboratoř.
    Ročně si přijde na cca 25 až 30. milionů. To mám přímo od něj. *1* *1* *16*
    • neni ta zubařka z Kovářský? *1*
  • Dcera dělala sestru u zubařů včetně účetnictví - jejich přijmy jsou vysoce nadstandardní.
    Rovnají se téměř advokátům ovšem za víc práce a odpovědnosti než mají advokáti. prostě začínají být nenažraní. Malý příklad umrtvení - ampulku použijí min. 3x - - zaplatí ji pojišťovna
    3x celou, mnohde plus 3x 200 od pacientů. Ceny placených zákroků min. 100% drauf atd.
    Jejich vzdělání jsme zaplatili my. Ano vybavení a koupení klientely stojí peníze, ale ty mají za rok zpátky i s ůrokama.
  • Každá práce má svou cenu.Někdo uklízí ulice,jiný ústa jednotlivců.Má popelář také VIP příjmy?A co uklízečky po čuňimírech ?Zaplatili zubaři za vzdělání plnou cenu?Otázky odměn za práci by měli politici konečně vyřešit.Není tolik vyvolených ani povolaných kvůli kvalitě,jen systém to nějak zamotal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit