Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ten obrázek kosmonauta na Měsíci u vlající vlajky USA obsahuje paradox-na Měsíci není atmosféra,takže tam by vlát nic nemělo-nevíte někdo jak se to vysvětluje? 

  • Karel

   Máte pravdu při pohybu bez atmosféry by nic nebrzdilo "pohyblivý" spodek vlajky podobně jako to bylo s tím "důkazem" když spustili kladivo a peříčko(nejspíš to dělali na zemi v obrovské vakuové komoře kterou NASA už od konce 60 let minulého století vlastní) ale vše ve vakuové komoře natočit nejde nebo s tak nízkým tlakem tak vlajky vlají.

   Ale je ještě více důvodů například nebyly z teflonu, nebo ze lnu ale nylonu který taje(měkne) při 90st celsia a při 120 je tam až 240 a více (běžná teplota na povrchu osvětlené strany měsíce) se zcela rozpadá takže by na ráhnu vydržela maximálně několik minut, a vidíte dokonce je "vyfotili"(kromě jedné) i po tolika letech z "družice". Ale kdo by se takovými "maličkostmi" trápil hlavní bylo zvítězit ať o stojí co chce a je to třeba neuskutečnitelné i s dnešními vyspělými technologiemi.

 • Jako nikdo normální se nemůže divit, že jim spousta lidí nevěří. Propagandisté a agitátoři kteří lžou na každem kroku, jen co hubu otevřou, dříve či později ztratí důvěru veřejnosti. Komunisté lhali čtyřicet let a přišli také o důvěru kterou měli těsně po válce. Kapitalisté lžou kam se člověk podívá ať je to válka ve Vietnamu (Tonkinský incident) Irák,(údajné chemické zbraně) Afgánistán (mýtus shozených věžáků letadly) vražda Kennedyho (prý jakýsi vyšinutý Osvald), pozorování UFO (důkazů je po světě jako když nastele, já sám jsem ho viděl za život několikrát). Amerika tvrdí, že prý byla na Měsíci, kosmonauti posvačili hamburgr, vypili Colu Zero a protože se tam nic zajímavého nedělo, tak letěli zpátky na Zem na pohár v baseballu. Prostě jako když si zajedeš autobusem do Kauflandu, nakoupíš a zpět. A od té doby se na Měsíc vykašlali. Zajímavé, vyhozené prachy, ne? Pamatuju si, jak ještě před převratem jsem četl různé vědecké studie a vize o "horké fůzi která už už klepe na dveře" o tom jak lidstvo bude osvobozeno od práce a vše zařídí technika, jak budem cestovat po Kosmu.......třicet let uteklo A SKUTEK UTEK.....!!!! Dneska všichni robotují jak šílení, východ západ dohromady, někde i dětská práce, honí se přesčasy aby se dosáhlo vyššího a ještě vyššího HDP, ekonomika  se potácí před krachem, systém "letadlo" alias Ponziho schéma, a stále se drancují fosilní zdroje. To se opravdu nikdo nemůže divit, že ty oficiální žvásty o Měsíci a jiných mýtech už dneska spousta lidí nebere.....Nažvanilo a naslibovalo se už dost....ale po čase každá bublina praskne......

  • blbe
   • Není zdvořilé při hovoru s cizími lidmi hledět do zrcadla. Jinak ovšem oceňuji tvou údernou sebekritiku....😀

  • Karel

   Už se těším jak nový kosmonaut na měsíci se podívá na oblohu ze stínu a uvidí hvězdy tím popře vše co Američtí "astronauté" tenkrát tvrdili že nebyly vidět( tehdejší 70mm foťáky už nemají přitom by kvůli důkazům, že tam byli to bylo nejednodušší řešení kdyby se zaměřili na oblohu a pár foto, kromě jakési země(další nesmysl země vlajka společně s povrchem při Zemi vždy kolmo nad povrchem měsíce) Apolo16 udělali), vše ostatní se dá zakamuflovat(včetně "originál" foto " Nefritového Králíka") či učinit tehdejší podvod věrohodným, zejména na "Americkém internetu".

   • Karel

    A ještě jedna "maličkost" na měsíci za měsíčního dne není nikdy vidět celá zem, vždy musí být velká část země ve stínu protože se díváte na zemi společně se sluncem byť z úhlu.

    Ale kdo by si takových maličkostí všímal, když to fixloval.

  • realista - nažvanil toho dost a asi to má placené od řádku ...

   • Jinak ta myšlenka placení od řádku není špatná...na vás....kam mám poslat fakturu? VÁM?🙂

   • No to je hlavně dáno také tím, že člověk za život přečetl stovky nebo spíš tisíce knih a používal přitom mozek. Nějaký dutohlav, který čte pouze reklamní letáky z hypermarketu a přiblblé předvolební plakáty a bez instrukcí agitátorů mainstreamu neví ani jak má použít toaletní papír, se s bídou zmůže na jeden řádek a to má ještě podivný pocit "jaký že není mistr světa"   😉

    • Někdo, kdo přečetl tolik knih, by nikdy nevyplodil takové pitomosti. Leda že by ty knihy byly hooodně podřadné, na úrovni těch letáků z kaufu. Program Apollo prostě byl, buď se s tím smíříte, nebo si můžete stěžovat na hlavním nádraží v lampárně ... 

     • Výborně. Tak já vzkážu Jiřímu Grygarovi Stephenu Hawkingovi Milanu Baumanovi Součkovi, Danikenovi a řadě dalších, že jejich knihy považujete za hooodně podřadné na úrovni letáků z kaufu. To s nimi jistě otřese, co si o nich a jejich práci myslí nula jako Vy. 🙂 i když u některých s tím předáním Vašeho vzkazu bude asi trochu problém, snad jedině ho napsat na náhrobek.


  • Rusové sledovali USA a USA rusáky tak bedlivě že, nikdo by si tehdy nedovolil dělat nějaké fake přistání už jen kvůli riziku ostudného výsměchu to by pak prohráli mnohem víc než nebejt první na měsíci... to by neriskoval tehdy nikdo! A že je to předvoj něčeho budoucího? no spíš to ukázalo nesmyslnost vzhlížení ke hvězdám ty vzdálenosti jsou tak obrovské že bez cestování časoprostorem nadsvětelnou rychlostí není reálná šance se dostat kamkoliv ve vesmíru v rozumném čase.

   např. k nejbližší hvězdě je to "jenom" 4,2 světelných let... a jak dlouho by to letěla NEJRYCHLEJŠÍ  věc co jsme do vesmíru poslali? sonda Helios s rychlosti 252792 km/h. Je to tedy "jenom" cca 18000 let ... toliko k cestování ke hvězdám ZAPOMEŃTE to nám mise Apolo ukázali😉 všechno to úsilí a víme, že jsme ve vesmíru bezvýznamný NIC

   • Karel

    Třeba se domluvili o stáhnutí atomových raket z Turecka a že nikdy nezaútočí na Kubu nebo si je prostě koupili třeba za obilí, které tenkrát velmi lacino prodali Rusku, nikdo neví co za tím stálo ale je Pravda že Rusové na rozdíl od jiných(i v Americe či Anglii nebo Německu)  mlčí dodnes.

    • Omezeným fanatikům nemá smysl něco vysvětlovat pane Karle. Oni mají svou víru a tu razí přes mrtvoly. Nechápou že opravdový vědec, nebo i soudce nahlížejí na problém při Hledání Pravdy ze všech možných stran i těch protiřečících si. Jen hlupák je zatížen pouze jednou stranou pohledu a jinou možnost označuje za rouhání a kacířství. A na podkladě jednostranných omezení funguje svět, ať to byla katolická inkvizice, Komunismus Nacismus i Islámský fanatismus a jiné režimy. Spousta lidí žije v omezeném jednostranném světě a jsou tak otroky a nevolníky svého myšlení, ale pouze pár má odvahu zvednout hlavu, podívat se na problémy a řešení i z jiného úhlu, a snít o Svobodě. Z takových se pak rodi Spartakové a Husi.  

   • Karel

    Omlouvám se omylem jsem zmáčkl upozornění a to já nikdy nedělám.

   • Vycházíme-li z oficiálně proklamovaných poznatků, pak má Vaše tvrzení o údajném sledování Ruskem a nedosažitelnosti Proximy Centauri v rozumném reálném čase zastaralými raketovými motory logiku. JENŽE MY NEVYCHÁZÍME Z OFICIÁLNĚ PROKLAMOVANÝCH POZNATKŮ nýbrž z empiricky pozorovaných zkušeností, že existují faktory, které zasahují dalece za lživá tvrzení režimu Ruského i Amerického. Oba režimy měly společný zájem vodit lidi za nos. Mám vám tady všechny ty faktory vypisovat nebo si dáte trochu snahy a najdete je sám? 🙂

 • Nadále USA zůstávají předvojem světového technologického rozvoje. O půlstoletí byli amíci (a jsou) před námi i v jiných progresívních oborech.
  • Karel

   Máte vlasntě pravdu i rozmazané video(o přistání na Měsíci) se tenkrát dalo tenkrát utajovanými a dnešními oficiálními technologiemi udělat, stačilo na to tenkrát 1Mb operační paměti a výkonný "sálový" počítač.

  • USA patří jistě do popředí světové technologické společnosti, ale "předvoj" a "půlstoletí?"

   Milý pane nemáte nad postelí vyšitou dečku s nápisem "S USA na věčné časy a nikdy jinak?"

   Nebuďte směšný s tou adorací, dokud nevíte všechno z této oblasti (pokud to lze).

  • mun.go

   Skutečně?

   A kolik z těch Američanů jsou vlastně Číňané nebo Indové?

   Spíše mám dojem, že USA ujíždí vlak na všech nádražích.

   • Není důležité, jestli oni sami nebo jejich rodiče se narodili v Číně nebo v Indii nebo kdekoli jinde. Ale jsou to OBČANÉ USA a působí ve výzkumných ústavech a na universitách v USA!

    • mun.go

     Ale samozřejmě, že je důležité, kde má člověk (v tomto případě občan USA) své kořeny.

     Tady je podstatné jenom hledisko lepšího výdělku a profesionálního uplatnění.

  • KIMCID

   Tak když kradou patenty a lidi

   • myslíš čínu ?
    • KIMCID

     Ne ameriku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit