Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daří se vám někomu bojovat se zvýšenou hladinou cukru v krvi? Mohu se prosím případně zeptat jakým způsobem? 

    • Docela dlouho jsem si zjišťoval informace co dělat, když člověk začne tento problém mít. Pravidelně si musím cukr měřit. Objevil jsem potravinový doplněk ,který dokáže tělu pomoci k lepší hladině cukru v krvi. Mohu rovnou říct, že už po 4 dnech jsem při měření cukru zaznamenal zlepšení. Teď doplněk beru pravidelně a už se zvýšenou hladinou cukru v krvi problém nemám. 

      • Mohu se na ten potravinový doplněk zeptat prosím, kde jste ho kupoval? Kde bych se na to mohla podívat nebo zeptat? 

        • Určitě, nejlepší bude, když si to sama vyzkoušíte a uvidíte, že opravdu pomůže tělu k lepší hladině cukru v krvi. Pokud by jste to tedy chtěla vyzkoušet, tak doporučuji http://www.glukorizin.cz/glukorizin-tobolky/

  • Ovarovi utekla cukrovka zase po bůčku, klobásách a kořalce. Takže těch receptů bude víc.
  • Tak, správně. Takže, Ovčáku, žádné dolévání Becherovky, ale servírování brokolice.
  • Brokovnice odstraní cukrovku rychle a navždy! Bohu žel i s pacientem!
  • Na cukrovku - brokolice, na zrádný Ovar - brokovnice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit