Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporucil bych autorovi si precist ucebnici prirodopisu a zjistit rozdil mezi bisexualitou a obojetnosti organismu.

  • Se stejno "logikou" lze tedy tvrdit, že zcela normální je i kouření, požívání alkoholu a drog.

    A vůbec není pravdou, že výše uvedené provozují jen lidé. Ale i kdyby to provozovali pouze lidé, podobné jako může být určité chování pozorováno pouze u jednoho živočišného druhu, zanmená to, že je takové chování "nenormální"? 🙂

  • Cituji: "Živočich, který provozuje pohlavní aktivity se samci i samicemi, zanechá víc potomků než ten, který si partnera/partnerku nikdy nevybere."

    Živočich, který provozuje pohlavní aktivity se samci a samicemi je hermafrodit.

    Živočich, který si partnera/partnerku nikdy nevybere, nezanechá potomstvo zpravidla žádné - více potomků tedy zanechá i živočich, který provozuje pohlavní aktivity jen se samci, nebo samicemi..

    Pozoruhodně mnoho potomků zanechá živočich, který pohlavní aktivitu zaprovozuje jen jedenkrát v životě.

    Je zřejmé, že autor není zdeformován komunistickým školstvím, kdy se utiskovaní žáci museli biflovat přírodopis.

  • Homosexualita vznikla z dusevni poruchy...?

    • Wolfcastle

      NE je to naučené chování NIC VÍC! tvrdit že jsem se narodil jako homosexuál je stejné jako tvrdit že jsem se narodil pouze na zrzky bo mne vzrušují nejvíce... Zrovna včera jsem četl článek o ženě jaž si již neholí tvář a nechala si narůst plnovous no ikdyž většinu mužů nezaujme evidentně 4% by se velmi líbit mohla jen jsou líný takový "ženy" hledat 😂

      •  No - dalsi velice ''odborny'' nazor...


    • Hmm... sexualita byla určena Stvořitelem (Příroda, Bůh, Mimozemšťané...) jako metoda rozmnožování. A to, že  jsou k tomu třeba dva jedinci, to je zárukou vývoje. Kdyby se lidé množili přímým dělením jako některé organismy, byli by všichni jedinci stejní a vývoj by se zastavil. A to, že lidé používají sexualitu "k ukrácení dlouhé chvíle", je vlastně její zneužití a je jedno, jestli se jedná o jedince hetero nebo homo. 😀

      • Domnívám se, že lidé nepoužívají k ukrácení dlouhé chvíle sexualitu, ale sex. A nejsou v tom sami.

        Podobné chování je popsáno i u zvířat, dokonce i co se týče poskytování sexuálních služeb za úplatu. 

      • Když on je ten sex jedinou zábavou co je zdarma. Tedy v běžné rodině nebo svazku  😀

  • Bisexuál pravděpodobně nebyl, protože byl spíše zblblý a nedokázal správně rozlišit pohlaví jedinců. Článek má asi zlehčovat duševní poruchy u lidí z nichž vznikla homosexualita.

    • Je pravda, že většina lidí se už trochu posunula od zvyku svých mnohobuněčných předků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit