Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Glukometr je nezbytnou pomůckou pro všechny cukrovkáře. Vybrat si ten nejlepší glukometr není úplně jednoduchý. Je docela hodně značek. Proto je dobré vybrat glukometr podle nějakého dobrého návodu, například tady: Jak vybrat glukometr.

  • Zajímavé zpracování a pro děti nejspíš správná cesta. Nicméně pro dospělé cukrovkáře mi přijde odměňování a herní prvky jako zbytečnost. Propojení glukometru s pc nebo telefonem je ale dobrá cesta a některé recenze glukometrů takové modely zmiňují. Teď ještě přijít s funkčním neinvazivním měřením glykémie.

  • Skvělý. Znovu se potvrzuje jak jsou čeští vědci ti nejlepší na světě. Já si vybral SD Codefree na základě recenzí na Rankito.cz

  • Tak to je super, jen tak dál! Já naštěstí cukrovkou netrpím, ale zato manžel ano a bez glukometru se už bohužel neobejde. Zrovna teď jsem mu kupovala nový, akorát jsem se v těch značkách a funkcích nemohla vůbec vyznat, tak jsem se nakonec inspirovala na www.arecenze.cz/glukometry :) Když tak doporučuji mrknout, když sjedete níž, tak tam máte krásně vypsané instrukce. 

  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/mladi-cesi-vymysleli-jak-udelat-cukrovku-snesitelnejsi-pro-deti-a-bezpecnejsi-pro-jejich-rodice-34864
  • Můj glukometr od známé farmaceutické firmy je velký jako polovina kreditní karty a při testování kapky krve probíhají v testovacím proužku tak složité elektrochemické procesy, že se mi prostě nechce věřit, že by nějací studenti dokázali předčit vývojové týmy takových firem.
    Spíš půjde pouze o nějaký program pro Android, který načítá z glukometru výsledky a dál s nimi pracuje. Chtělo by to víc informácí ale ty se asi nedozvíme. Prostor na stránce byl zaplněn a to je hlavní účel toho článku.
    • Pavel_Matejovsky
      Já mám tentonc glukometr. Nestál moc a funguje dobře už rok a půl.
  • To je úspěch jako hrom! O něčem podobném si za bolševika mohli studenti tak nanejvýš nechat zdát!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit