Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna teorie nahrazuje druhou. Nakonec je zde možnost, že to bylo naprosto jinak. Co když mimozemské civilizace zjistily dobré podmínky na zemi a člověka sem přesídlily? I tato teorie má relevanci podobné předešlým. *2*
    • Souhlasím, život přišel z vesmíru ale co je vesmír, nekonečno a co je nekonečno, Bůh, kterého nikdy nikdo neviděl, protože v bibli stojí ... a Bůh stvořil člověka k obrazu svému " a to je tedy naprosto silné, Bůh je příšera miliardy podob.... nebo správně mělo znít... člověk je ztělesněním Boha a pak už to dáva smysl i to, že Bůh není žádný regionální politik tedy ,že je šéfem vesmíru a ve správný okamžik vsadil těm opičákum gen umožňujicí spustit softvare mozku. *16* A co je pak našim cílem?
  • Rakev lidstva leží v Brusselu.
    • Nojo, v Mockbe házejí lidi do díry bez rakve. I Breněva tam hodili (ožralí funebráci), ale ten byl v bedně, protože to byl papaláš.
      • Já na rozdíl od Vás moulo v Mockbě nebyl,tudíž nemohu porovnat,ale je to určitě hrdější národ,jak Vy......shrbený trouba Občan *15*
        • Obyvateli Bohnic, ony i v té Mocbě jsou památky ke koukání. A prostí Rusové jsou přátelští. Problém je v tom, že od dob Uljanova tam mají zvláštní komunisticko-fašistický chanát *10*
          • havloide, radost pohledět. Zmůžeš se jen na to svoje naříkání a obviňování všech okolo. No paráda *1*
  • Kolébka lidstva je v Gronsku, to ví každé malé dítě!
    • ... sám jsem ji tam dovezl!
  • ti vedci to jsou dobry fantasti co vsechno nevyspekulujou z jednoho zubu a par zrnek pisku....
    co na tom ze treba ten pisek ze sahary zrovna v loni pokryl celu evropu jen na aute jsem mel tisice zrnek pisku ze sahary a fakt bych nerek, ze me auto je z afriky no holt jsem na to nesel vedecky ja blbec si jen myslel, ze to vitr *1*
  • Kolébka lidstva leží ve vesmíru o tom žádná diskuze.
    • Vypadá to, že člověk je nepovedený experiment.
      • Tak tak, jsi nepovedený exkrement.
        • Krádež nicku je podlost, soudruhu.
  • A co když skutečně v Asii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit