Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nojo vědci,vědci a zase vědci
  • Vam je to jedno. A co vase deti a vubec rasa, ktery jste soucasti? Nebo evoluce, ktera nas v prubehu nekolika miliard let vynhala na "vrchol". A planeta spolu s nasi soustavou, ktera to evoluci dovolila. Nic?

    Ze je ceska spolecnost posledni ve vzdelanosti a v konzumaci alkoholu a drog pokazde na bedne je z diskuzi patrny. Bez vzdelani se nehneme. Smula ze deti nemaji jinou moznost, nez byt v tomhle smeru zrcadlovym odrazem svych rodicu.

    A zminej buh? Jedinym bohem tyhle planety jsme my — lidstvo. To my sedime za kormidlem jeji budoucnosti. A fest slapeme na plyn smerem, kde ty budoucnosti jen malo co zname je soucasti.

    Na druhou stranu kataklyzmaticky udalosti ve vysledku zdimaji z evoluce jen to nejlepsi a jeji nasledny vytvory jsou daleko houzevnatejsi a sofistikovanejsi ;)
  • Předpovědět mohu co chci, za 100 nebo 200 let mi to bude jedno, je to k smíchu. Jednou vědci řeknou, že nastane doba ledová jindy, že bude teplo a sucho. Jsem rád, že nejsem vědcem byl bych akorát pro smích. Plést se bohu do řemesla je akorát rouhání.
    Předpověď počasí, bylo to v loni v létě. Teplé počasí na týden dopředu. Posekal jsem zahradu, že usuším seno. Všechno mi shnilo to jsou naši televizní komentátoři počasí. Teď se chodím dívat do sklepa na 7 schod. Vždy min. 2 dny dopředu vím jaké počasí přesně bude. Když jsem psal do TV před dvěma lety, že již nepršelo 3 měsíce bylo to na podzim a že bude nedostatek vody na jaře, že radoktoři se zabívají nedůležitýma informacema tak nikdo ani neodpověděl. Další rok se stalo, že najednou na jaře bylo v TV jak se snižují hladiny spodních vod a že bude vody nedostatek. Říká se, chytrému napověz, hloupého kopni.
    Pokud se zvedne hladina moře o jeden metr, tak u nás určitě záplavy nebudou. Mohou se stát daleko horší věci, o kterých nemáme ani ponětí. Vždy se říkalo, berňák a zima Vám nic neodpustí. Je možné na druhou stranu, že příroda dožene co promarnila. Může přijít velice tuhá zima a záplavy, ale to je jenom můj pocit.
  • Pan Klaus řekl, že ne-e. Přes to nejede vlak. Máňa to taky říkala!
  • za 100 až 200 let :D :D :D dyť nejsou schopni předpovědět přesně počasí ani na 10 dní dopředu....
  • Zajímavá by byla informaci, kolik vědeckých předpovědí se splnilo Kdoví co tvrdili vědci před sto a více lety. Myslím, že i rychlost nad 100 km/h měla být podle nich smrtelná.

    Ať se vykašlou na tu vědu, které stejně nerozumějí a věnují se různým peticím podporující nelegální imigranty. A vlastně proč jen imigranty, Ať podporují veškerou nelegální činnnost. Ať varují a bojují proti nenávisti ke zlodějům, vrahům a jiným lumpům. Vždyť sjou to přeci taky lidé - naši bratři :o)
  • Zajímalo by mne mnohem více, jak velká je plocha světových oceánů, jaký je objem navýšení hladiny o jeden metr a kolik vody je v těch ledovcích ze kterých ta voda bude odečteno o to, co bude v těch mracích ze kterých ta voda bude taky věčně pršet. Cokoli nad tyto výpočty je cucání z prstu.
  • Jenom jestli ti vědci, nejsou takoví odborníci, jako je samozvaná "meteoroložka" Honsová !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit