Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mordred_Pendragon

    Tak přesně tohle je věc, která mě celý život štve. Na vědeckých článcích je založená politika grantů a dotací. Věda je často financována ze státních peněz, tedy z daní. Studium je financováno z daní. Přesto, pokud chce někdo čerpat z výsledků výzkumů, tak musí platit nějakým vydavatelstvím.  Alexandra Elbakyan dělá dobře, vrací vědu a její výsledky těm, kdo si ji zaplatili a umožňuje rychlejší pokrok. A klidně si nesouhlaste.

  • obchází paywally

    začali žádat o papery.

    ??? Mluvíte česky? Jo, mluvíme anglicky.

    Sci-Bot je omezen téměř na nic.

    ??? Věta téměř na nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit