Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • silva
    Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku z MAY FIELD FINANCE, Jmenuji se julie anderson, jsem ze sjednoceného státu, jsem zde, abych svědčil o tom, jak jsem dostal svůj úvěr od MAY FIELD FINANCE COMPANY poté, co hodně falešných věřitelů odepřeš mi příležitost získat Půjčit sem v tomto fóru. Pomohl mi i mé rodině s půjčkou 70 000 EUR. Poté, co jsem ztratil 700 euro podvodníkům. MŮŽE MAJIT ŘEDITEL FINANČNÍ SPOLEČNOSTI PÉČE Pán PIUS mě ujistí, že mi pomůže, zpočátku jsem odmítl uvěřit, dokud se konečně setká s jeho slibem. Pokud potřebujete skutečný úvěr jako naléhavý, chcete kontaktovat MAY FIELD FINANCE COMPANY prostřednictvím jeho e-mailu (loan3568@gmail.com
  • tento vyhlášený šejdíř má zavedené schema balamucení zákazníka.To vás v letáku nalákají na opravdu hezké ceny. ALE tyto prostě platí jen do vyprodání zásoby.Další zboží se už zásadně nenaváží.Pod legračními záminkami. Jasně že je to kvůli marži která je na akčním zboží minimální. Ale zajímá to zákazníka?A pak se tahle partička nechá pasovat společností GFK na "obchodníka roku". Spíš šejdíř a balamuta všech dob! Naposled ověřeno na výrobcích Olma nebo zmrzlinové roládě Vinnete.K popukání byly komediální výstupy managmentu.Prostě Kaufland nemluví a nejedná čestně. Ostatně firmou inkasované pokuty jsou důkazem!
    • Nadnárodní společnosti mají zelenou. Prostě prachy a byznis. Zaměstnance maximálně využít a minimálně zaplatit. Kam až a komu pak jdou ty velké zisky monopolů a bank?
  • NIKDY si nekoupím věc, aby mi 100% vyhovovala, tedy JEDNOZNAČNĚ VYROBIT a nekupovat kšunty!
    • všeználek co umí a ví vše nejlíp *1* jojo takoví jsou nejlepší dva dny stráví výrobou něčeho co si moh za půlhodinovou mzdu koupit navíc každý uvidí že je socka že je to ručně dělaný *1* *1* *1*
      • Přesně takové blbce výrobci kšuntů potřebují, dřeváky z Neumětel!
      • Blahoslavení brouci pytlíci a chudí duchem... *1* . Nemehlo které jak přiznává tak nic si neumí udělat sám pořádně. Socky mívají obě ruce levý, spousty výmluv,.. proto jsou socky, souhlas *4*
  • Každý nemusí být nutně psycho. Ale čtení takovýchto příspěvků může labilní bez vlastního názoru dostat do pochybností o sobě. Pak stačí jít k vlastnímu psychiatrovi. Najdeme ho když se podíváme do zrcadla...*15* *2* *1* *8*
  • Ano, to se stává - jiná cena na regálu a potom jiná u kasy.
    Pokud zboží nutně nepotřebuji, nechám ho na kase.

    Ale jsou lidé, kteří milují scény na veřejnosti, a ti mají v těchto případech velikou příležitost.
    Seřvou pokladní, pak vedoucího i s ochrankou, a ve finále zavolají TV, jejíž reportéři číhají v terénu a někdy se mohou dostavit téměř okamžitě...

    Více takových bojovníků za nás všechny.
    Obchodní inspekce by měla za podobné podvody Velkému Byznysu pálit pokuty v řádu milionů.
  • Myslím, že před komunistickou dobou, kdy byla chabá nabídka, ale ceny nízké, byla také doba, kdy si lidé vše pěstovali nebo vyráběli sami. Dneska nevím, jestli je štěstí, když si umíte něco vyrobit. Mají vás za socku, protože ostatní mají potřebu ten čas strávit v práci a zboží za draho nakoupit. V opačném případě se zarazit a nenakoupit. Bez peněz prý nemáš to, co bys chtěl. O tom ta askeze nejspíš je.
    • čas strávit v práci a zboží za draho nakoupit.... to by mne vážně zajímalo co? většinoiu totiž výroba 1 kusu vyjde nejenom dráž, ale i dýl to trvá je tedy daleko lepší efektivnější vydělat si v práci a pak si člověk může koupit víc věcí, MNOHEM VÍC VĚCÍ NEŽ BY ZA STEJNOU DOBU DOKÁZAL VYROBIT!
  • do nákupního vozíku třeba v Globusu Havířov. To si vyberete zboží pečlivě překontrolujete hezkou cenu ..... a ouha! Cena měla jen prověřit zákazníkovu bdělost. Na pokladně je všechno jinak. Na recepci marketu drzé lopaty které komunikují tak maximálně mezi sebou. Znalost nějaké slušnosti nebo ustanovení o cenách je jim cizí. Moc cizí. Nenakupujte!
    • tak právě tady v tomto Globusu v Havířově se mi stalo, že cena na zboží neodpovídala té zaplacené na pokladně. Srandovní jsou výmluvy a tvrzení že si mám ohlídat přesný název a gramáž kupovaného zboží.Blbost. Pokud je u mnou vybraného zboží zřetelná cenovka - nic neřeším. Prostě mi to ze zákona za tuto cenu prodat musi.
  • zajimavy clanek, konecne vse vysvetleno Termin udelat si radost ,vyvolava paniku a pocit nezodpovednosti. Sem tam koupim ,ale mnoho se napremyslim pred i po nakupu cehokoliv a muka, ze druhy den stoji dovolena mnohem mene , .Pocit nebezpeci byl za zivot opakovany, .Pred 89 nebylo nic , koupilo se ihned co se videlo.protoze pak to clovek nikdy nepotkal !! A tak byla radost z bananu, masa, botu du tanecnich,zarizeni bytu, koupe pracky no zkratka zili jsme nenormalne
    jak neandrtalci
    • stylu psaní jsi neandrtálcem doposud
      • styl je podle mne slusny na rozdil dementu co se delaji prepotentne dulezityma a prazdno v hlave

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit