Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele Luky, Můžeš prosimtě požádat svojí babku, ať ti uplete tkaninu s logem M, aby nebyla tlustší, než ručník? Já taky na cestování časem moc nevěřím, Ale vymlouvat se na pletenej svetr mi nepříjde moc dobrý :-D
  • ten isti fotak som mal 1976,brile boli tedy bežne,ale čo ta kapustna zadu, tedy 1940 ne vyrábali trigovice kapustnou ani trička krátky mi rukávy je to čudné,asy cestuje časom to by bola paráda cestovať časom zmenil by budoustnosť.
    • Cestování v čase je možné dopředu i dozadu. Dopředu v čase cestujeme všichni s každou uběhlou vteřinou a za rok budeme o rok dál v budoucnosti. Do minulosti je také snadné se podívat, stačí k tomu vytáhnout fotoalbum a prohlédnout si fotky z dětství.
      Ta fotka není ale žádný zázrak a nejde o žádného cestovatele v čase, v článku to je popsané logicky a s tím naprosto souhlasím.
      Už budu končit, jdu se přesunout v čase o 30 let zpět a chvíli tu tedy nebudu.
      Přeji hezký den.
  • je všetko možne dnes cestovať časom.je to bomba aj ja by chcela cestovať časom a zmeniť si svoju budostnosť .
  • A co ten foťák co má v ruce , taky mi k r.1940 moc nesedí, navíc nevím co má vyšitého na svetru, ale má rozhodně triko s potiskem... Není to spíš fotomontáž?
  • Co kecáte? To je můj strýc, který se narodil v roce 1960! Bohužel zemřel v roce 1958 - byl moc tlustej a udusil se, když se snažil protáhnout červí dírou.
    • právě když se chtěl protáhnout ven, aby šel na ryby, zapletl se do davu obyčejných čumilů. Na očích má rybářské brýle již dávno vynalezené v království Českém, které mají postranice zahnuté důkladně kolem ucha, aby nepadaly a po stranách z jemné kůže postranice, aby boční vítr nedráždil oči. Všechny vynálezy a objevy z Ameriky jsou původem z Čech a Slovenska *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit