Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezkrátili ji nacisté, proti kterým jsou islámisti břídilové - akorát jsou zákeřnější!
  • kreténskou dlouhověkost zkrátí muslimové
  • ... tři výblitky obětavých nalitých pitomečků svědčí o erudovanosti týmu tiscaláku :)))
    • ovšem absolutním králem zdejšího blití jsi TY. ing.rudolf hrebeňár z Ostrova Lidické 1332. Na telefonu 723 983 963 stejný hulvát jako zde. Mindáky obecního hlupáka si léčí kdekoliv.
  • Krétskou dlouhověkost nemuseli vědci tak složitě studovat. Za tím, že se cpout tlustým a nic se jim nestane je těžká práce, kterou doporučuji i hubenému autorovi.
    • Těžká práce? Na Krétě?

      Byl jsem tam v r. 2001 a nikoho hákovat jsem tam neviděl.
  • Pan autor asi nebyl na Krétě, ty zadnice co tam člověk viděl.
  • Na Krétě jsem byl a v horských vesničkách je překrásně. Lidi si tu žijí svým životem už několik stovek let stejně a jen vlezlí turisti a Angličtí vědci jim tam lezou a otravují 320 starých lidí aby zkoumali jejich DNA. Co čekali že najdou? Lék nesmrtelnosti? Člověk má pocit všemocnosti. Chce se mi zvracet. *9*
    • Hele, zvracení je úplně na houby, ani k hubnutí moc nevede, kolikrát mají bulimičky normální hmotnost a část z nich má kvůli tomu nadváhu. Cukry se třeba vstřebávají už v dutině ústní. Pomáhá přiměřenost a pravidelnost v jídle, pokud chcete zhubnout, zvracením si vše nakonec zkomplikujete a bude vás to mrzet, pak už nejde moc přestat, řeknete si - zhubnu na x kilo a pak toho nechám, jenže problém je, že pak už toho nenecháte. Budete mít problémy v práci, v partnerském životě, je to cesta do pekel a nejsmutnější na tom je, že to pochopíte až pozdě.
      *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit