Přejít na výpis diskuzí
Jaké by to bylo stát poblíž dopadu asteroidu, který vyhubil dinosaury?
1.6.2026 | Radek Chlup
1 příspěvek
-
No samozřejmě by to byla obrovská legrace. Ale jen chvilinku :-)