Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Admsap
    Všechno vytěžíme, zničíme ekosystém, a po nás potopa. To všechno pro obrovský zisk jednotlivců, které nezajímá budoucnost planety a naší civilizace.
    Oni si užijí teď, a až budou velké problémy se zdroji, už je to jako mrtvoly nebude zajímat.
  • lapis
    Asi to mají Japonci vyřešené, existují plasty a ložiska mazaná vodou, taky 3d tiskárny na roboty a jiné, žijeme v 21. stol.
  • Všimněte si, těží to stát ve své režii. A co my a lithium?
    • Co bychom se s.ali o "pár" miliard
      • Raději budeme těřit houna z EU jako já včera místo kapie zvaná paprika z Kauflandu na Bohdalci.Smrad,ale byla v akci.Ovčani nikdy více.Važte si české koruny .Já jsem začal i když je
        uměle podhodnocena.
  • Určitě technologicky a i konstrukčně unikátní řešení . Ale jde o to jestli je to pro dobro lidí
    a nebo jak ostatní o-j-e-b atd .Na nás ale nějaký japonci nemají my to necháme za pár babek
    pod rukou kdo příjde ! Jako třeba litium ale cokoliv i celou zem tím strdím a mlékem oplývajícím !!!
  • Asi docela konstrukční oříšek, takový stroj pracující ve slané vodě ve velkých hloubkách...kde to není dokonale utěsněno, tam se voda dostane, ložiska a uložení jsou napadena korozí a konečná, nefunkční stroj můžou tahat nahoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit