Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně genů po neadrtálcích mají politici. Například náš milovaný Kalousek nebo Mirka Němcoivá.
  • To je hezké. Já jsem nikdy nekouřil. Je mi více jak 50 let a když poslouchám naše moudré politiky, hlavně ministra zdravotnictví jak chce zakázat kouření v restauracích, tak jsem začal kouřit. Řekl jsem si to bude asi něco moc dobrého. Tak teď jsem se stal neandrtálcem a ještě cukrovku a jsem přímí předkem těchto lidí. Mam radost. Můj otec zemřel 79 letech a nikdy nekouřil. Jeden člověk se kterým jsem pracoval moře let, kouřil 40 kousků denně. Dožil se ve zdraví 87 let. Moje mamka měla sestru zemřela v 7 letech. Moje přítelkyně nikdy nekouřila, nepila, zemřela na rakovinu v 37 letch. Všechno je totální hloupost nemoudrých, kteří by rádi chtěli ovládat celou společnost.
  • Inquisitor
    U některých jedinců jsou ty geny vidět celkem jasně :)
  • Jak už jsem několikrát zmínil nesnáším skupiny odborníků.
    Neandrtálci z Ruské jeskyně křížení s Afryckým Homo Sapiens závislí na NIKOTINU.

    Otázka pro skupinu odborníků - Tabák dováželi neandrtálci s Mexika, nebo vozili s Kuby už komplet balené doutníky ??? *1* *1* *1*
    • Nauč se pravopis a potom piš. Troubo.
    • Já to zase miluju. Jak vydá nějaká skupina odborníků, či expertů nějakou "studii" jejíž výsledky něco "dokazují", tak se vždycky pořádně zasměju. Nejraději mívám skupiny britských odborníků. Ty jsou velmi osvědčeni.
      • Zezačátku jsem se taky smál, ale s přibývajícím počtem skupin štědře dotovaných a kvalitním zázemím se mi často otevírá nůž v kapse.

        Alibisti dle starého hesla - za cokoli za co může více než jeden člověk - nemůže nikdo.
  • Je to Makkak nebo kníže?
    • Kdepak je to pavián, ten s červenou prdelí!
  • Pračlověk na obrázku jistě používal elektrický zastříhávač vousů - nevěřím, že by je pazourkovým břitem zakrátil tak pěkně pravidelně.
    • Chodili k holiči! Nikdo nedokázal že už tenkrát holiči nebyli !
  • Přesně takto vypadá Smraďoch Simon.
    • Taky tak říkáš Zemanovi?
      • A tady se zase kradou nicky..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit