Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak barvy jsou také významným prvkem ve Feng-šuej, tak to dává smysl :)

  • tady je hezký článek význam barev u květin , já objednávám v květinářství online a nechám si vždy květiny doručit

  • tady je hezký článek význam barev u květin , já objednávám v květinářství online a nechám si vždy květiny doručit

  • Barvy si přivlastnily i politické subjekty či politizující literáti - viz dílo "Rudá záře nad Kladnem"... Modrá barva se mi vždycky líbila, ale ódeesáci libost modré barvy přenesli do polohy, kde ódeesácká modř vyvolává pocity nevolnosti. Naše národní barvy jsou tři a stejné barvy jako u Francouzů. A námi nostalgicky připomínaná habsburská říše byla vždy lemována černo-žlutými obzory, což je pro mě nelibá kombinace. Lidé podvědomě vnímají barvy politických subjektů a podvědomě tíhnou k těm, které mají "lepší" barvu. Barvy v našem životě hrají velkou roli.
    • jo,naše národní barvy má kde kdo,jenže tři barvy zase tak moc rozdílně kombinovat nelze a tak se stalo,že státní vlajka Protektorátu Böhmen und Mähren je dnes vlajkou Ruské federace.(pokud tam teda nedávají tu slepici). 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit