Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zloději nicku, dnes tvý pravicoví blbečci tvrdí, že to byl koncentrák, tak jak je to? Prej nažrat dostali, no jo, a k tomu infekční choroby! A těch 100 mega z EU, co jim přihrál Kalous na vyčistění rybníků se podělo kam? Místo bláta z rybníků těžil písek a prodával ho na stavbu silnic, megatunel zloděje s modrou krví!
    • Jsi nějak moc informovaný, soudruhu. Odkudpak čerpáš informace? A pod jakým krycím jménem jsi vystupovat/vystupuješ?
      • no přece američanka
  • henrys
    Ale ano, já souhlasím. Jen s tou výhradou, že jsem nechtěl mít z naší země 100 let spící království (tím myslím zdegenerovaného šlechtice Šláfnberga). Takže jsem volil, podle mne, menší zlo - ožralu s kterým je aspoň prča. To jak setřel S.albotku (demise nedemise) například nemělo vůbec chybu. *1*
    P.S. tohle patřilo jako reakce pod "no jo" nějak mi to ulítlo.

    *3*
    • Karl von Schwarzenberg je vnímán ve světě jako potomek slavného šlechtického rodu. Schwarzenbergové udělali pro Země Koruny České opravdu hodně, zejména v jižních Čechách. Takže by to byl skutečný Symbol naší země.
      Lidé v civilizovaných zemích nedovedli pochopit, že jsme si zvolili "něco" takového co teď straší na hradě, "bývalého" komunistu a konfidenta StB MANa. A to ještě neznali ty jeho eskapády s "Bubble bum", kymácení u klenotů, "uundy sem a uundy tam", padání ze schodů a lezení do ruského a čínského zadku.
      Co si občané zvolili, to mají. Takže jsme vnímáni jako periferie civilizovaného světa.
      • ... jen doplním: Schwarzenbergové kolaborovali s nacisty, vedli koncentrák a po revoluci rozkradli co mohli, i dotace od EU, k tomu jim pomohl jejich kámoš ochlasta Kalousek!
        • Soudruhu zloději nicku, v čem a jak kolaborovali? Oni totiž museli držet h.bu a krok, jinak by skončili v koncentráku. V jižních Čechách to nebyl koncentrák, ale pracovní tábor pro tuláky a lidi štítící se práce. Schwarzenbergům byli přiděleni jako pracovní síly na pole a tam dostali alespoň slušně najíst.
          Za komunismu museli lidé pracovat zadarmo na "družstevních" polích (uloupených skutečným vlastníkům).
          Pokud vím, tak dotace z EU si přisvojil jistý "čáp".
  • Volby máme vyhraný!
  • henrys
    Skutečně článek hodný novinářské (j)elity.
    • některá (j)elita řídí stát jako podnik, jiná snídá Becherovku a ještě jiná je podporuje.
  • jsou případy, že se snaží léčit degeneraci Becherovku
    • a proto Chrchla chcípnul
  • Nepřipomíná Vám ten průvodní snímeček "Obraz Doriana Gray-e" od jistého Oscara Wilde?
  • Zřejmě ano. Bohatá elita nadnárodních bank a monopolů toto běžně provozuje. Sveřepí staříci tu chtějí otravovat a parazitovat společnost co nejdéle. Smrt ale neoblafnou. Ta je spravedlivá... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit