Přejít na výpis diskuzí
Lidé se mlhy bojí po staletí. Něco v ní skutečně žije
3.6.2026 | Radek Chlup
1 příspěvek
-
Mlha je skvělá! Mám mlhu (a ostatně i bouřky a všeliké jiné živelné neplechy) tuze rád. Tedy jen pokud nejsem nucen v mlze je autem :-)