Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mlha je skvělá! Mám mlhu (a ostatně i bouřky a všeliké jiné živelné neplechy) tuze rád. Tedy jen pokud nejsem nucen v mlze je autem :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit