Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud by to někdo chtěl na léčebné metody ,tak v podobě mastí čajů atd. jsem pro ale vám jde jen oto se zhulit a případné následky aby platili ostatní. A stím zásadně nesouhlasím . Každou chvíli je vezprávách honička s zhuleným idiotem a opravdu nejsme pokusní králíci abychom se účastnili vašich závysláckých požadavků. Fěťák zůstane fetákem. Sebrat občanku a do práce . *3*
  • Asi je možné že marihuana zvyšuje krevní tlak, ale já osobně tuhle rostlinu beru jako užitečnou a to z hlediska zdravotního. Sám z téhle látky vapuju cbd liquidy, mám na to svojí kapesní mašinu od vapour 2, takový menší vaporizér a potom co si to dám mi je dobře. Kouřím to hlavně kvůli spánku, protože se mi potom opravdu dobře spí a odpadají ze mě negativní věci. Je to hlavně legální a není to psychotropní.
  • Tak s tím že zvyšuje krevní tlak bych moc nesouhlasil. A vím očem mluvím. Mam zvýšený krevní tlak a beru léky. A když si zmerim tlak před a po vykoureni travky,tak po je krevní tlak poctatně nižší než byl. A měřící přístroj na měření tlaku je na profi úrovni. Vyzkoušeno několik krát se stejným výsledkem.
    • Jak můžeš vědět jaký jsi měl tlak když jsi byl zhulený. To je pouze tvá iluze.
  • Můj laický názor je, že je tady jistá podobnost s chlastem.

    Ten má také nejvíce devastující následky na blbce, lidé inteligentní s ním dokáží žít často i docela překvapivě bez větších problémů dlouhá léta ( např. fotograf Saudek ), známý hulič JXD je též zatím v pohodě.
  • To jsou zase keci...
    • 1/ kecy

      2/ najdi si svůj nick...
  • Feťák zůstane feťákem ať konzumuje cokoli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit