Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovládat své sny...?

    No, já nevím - někdo neumí ovládat ani své svěrače...
  • Nepoužívám meditace a podobné záležitosti. Ale už léta mám takovou usínací techniku (když potřebuju usnout a nejde to - třeba před ranní směnou) - uklidním se, uvolním vědomě všechny dostupné svaly (pocit - padá Ti ruka, padá Ti noha....) a potom si sednu za volant auta, samozřejmě v duchu, a jedu někam... Třeba do Brna. Cestu znám, mám ji projetou zpaměti. Nejpozději po ujetí deseti virtuálních kilometrů spím. Po probuzení si pamatuji kam až jsem dojel. Druhý den to můžu zopakovat, a pokračovat v předchozí "jízdě". Je to však náročnější na soustředění, lepší je začínat na místě, kde auto obvykle parkuje.
    • Gazoo
      Zajímavé, berete stoparě ?
    • Zajímavá technika, ale já bych si s tím nezahrával.

      Jako řidič z povolání mám zafixováno pevně, že za volantem se prostě nespí...já používám zase techniky, jak za jízdy neusnout - rádio nahlas, přepínání pohledů, zpěv....

      Měl jsem kolegu, pár let před penzí, který se doma, ve vlastní posteli, náhle probouzel s hrůzou, že usnul za volantem...už docela hrabání, toho bych se nerad dožil.

      Ale v létě se mi po čtyřiceti letech řízení motorových vozidel stalo, že jsem přece usnul.
      V Pardubicích u Parama, zrovna tam dělali novou dvouproudovku. Probral jsem se v protisměru, nějaký chudák v osobáčku už to rovnal ke kraji, čekal ránu.
      Vzal jsem za to doprava, vyhnul se na poslední chvíli, ani na omluvné gesto nezbyl čas...A to jenom proto, že jsem chtěl včas dojet ke Kubíkovi, aby mne ve frontě na skládání nikdo nepředjel.
      • Za volantem toho nalítám taky dost, tam nespím :-) Mám buď rádio, nebo výběr na CD, které jsem si sám sestavil. S tím problém nemám. A nejraději jezdím v noci, jsem směnař celej život a založením sova. Hodně šťastných kilometrů přeju.
        • Fandím Vám.Ať Vám ta sova v intelektu dlouho vydrží.Jsem také sova,ale ve dne bych usnul i u krumpáče.
  • Nejlacinější sny rozdával KGBák Chrchla a sám kradl jako straka!
    • Otázka: Proč jsou ti komouši tak dem.ntní?
      Odpověď: Protože to jsou komouši.
      • Odpověď2: Protože se převlíkli za pravičáky.
        • Tvoje mozkové zkraty nikoho nezajímají.
  • co mystyci praktikují už po staletí. Sám jsem zažil prorocké sny, sny ve snu,nebo sny kdy jsem věděl že sním a kontroloval jsem vývoj případně když jsem nebyl s vývojem spokojen, rozhodl jsem se probudit.
  • vanhorne
    "Můžeme se naučit ovládat své sny, tvrdí psycholog"
    Nic noveho pod sluncem neobjevil.Nejaky soudruh Bures nejen, ze dovede ovladat sve sny, ale svymi sny dovede ovladat dost velkou cast obcanu.☺
    • Ubožáku.
    • Nejen soudruh Bureš, ale i jiní soudruzi- Např. soudruh "bývalý" komunista a konfident StB MAN, ten také rozdává sny (Becherovku vypije sám) a jsou tací kdo je sdílejí.
      • Chlapče,kampak to šlapeš?Vždyť na to nemáš.Se učit,se učit.se učit.
    • životní komplexy, když člověk nejí nespí a má ve své ubohosti takové mindráky z jiných lidí, že na ně stále myslí.......no někdo prostě víc v životě nedokáže, jen se vzteká a závidí druhým....co se dá dělat.....
      • vanhorne
        "jen se vzteká a závidí "
        Prozrad mi z jakeho duvodu bych se ja mel vztekat a zavidet.Ten vztek nechavam na vas, vyznavacich blaboliciho uplakanka mamanka, kdyz na vasi modlu nekdo upsoukne.Zavidet nemam co, protoze mam daleko vice nez budu kdy potrebovat.O tech mindracich, ale mas tezkou pravdu.Pronasleduji mne sny, nocni mury, ze mysi sezraly recept na Becherovku a nekdo nebude mit co chlastat.Long live King Donut,eh? ☺
    • "Bures" je tvůj mongolský bůh, nebo kom píšeš tatare?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit