Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Večer vám to vysvětlím v naší, tedy i vaši, vámi placené nestranné a nezávislé televizi. Vaše vámi výborně placená Zuzana Sejreček dříve Tvarůžek. *1*
  • Žádná záhada. Putin hledal další amfory s lopatičkou na písek.
  • KIMCID
    hustý
  • Rusko se propadne do pekel horoucích a to bude jen dobře.
    • nebo do Agharty *1*
  • Na Amíky je třeba pořádná hůl a vypráskat je do Bronxu a Detroitu, v Evropě nemají co dělat.
    • Karle, i teď jsi picha!
    • Karle, nejsi Ty picha Václava Klause? Už Ti kape na karbid!
  • Do těch jam příjdou vhodit USA, už jsou na to zralé!!!
  • Jo, jo, v CCCP se otevírají jámy pekelné, brzy se celá Putlerova říše zla propadne do pekel. *1* *1* *1* *1*
  • Tam budeme házet, buržousty a kulaky s církevními preláty. Tam skončí všichni kapitalisté.
    • Někdo pozbyl časovou orientaci, už dávno se nepíše rok 1948, ale rok 2014. Oni ti soudruzi opravdu nic jiného neumí, jaký div, že u nás po nich zůstala jen nemyslící a rozeštvaná společnost...
    • Házeli byste, házeli, že komunistická lůzo. Umíte vy komunisti něco jiného než vraždit?
      • "Hmm", který něco píše, aby se ujistil, že je chytrý , je s odpuštěním trouba. Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude na světě lidí víc hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé.
    • Zatím skončil komunismus v čele se Sovětským svazem. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1*
  • je hloubkový supervrt na 13 kilometrů z poloostrova Kola.

    https://www.youtube.com/watch?v=SHbyRkklIhg

    Je to 25 let stará věc. Když už autor článku o něčem, chce psát, bylo by dobré kdyby si o tom zjistil bližší informace a uváděl konkrétní údaje a odkazy, jinak totiž jeho článek má vypovídací hodnotu vesnické drbny tetky Babáčkové
    • Kdyz už autora kritizujete, bylo by dobré si o tom zjistit něco bližšího *7* Tohle chytráctví mám vážně nejradši *16* Doufám, že se omluvíte...
      • zjistit, než že uvedu kompletní informaci kterou autor jen ironicky nakousne? to by mne opravdu zajímalo.... *6*
        • no tvrdil jste, ze v clanku bylo neco spatne a opravoval jste informaci, ktera ale byla jak se ukazalo spravna. pokud chapu spravne ze modra ikona je autor, tak ma nastudovano vic nez vy. priste by to asi chtelo min obvinovat a vic si overovat, co pisete.
          • Zrovna peklo totiž na Sibiři dost frčí: možná se k vám už dostala nahrávka údajných „zvuků z pekla“, které prý pořídili vědci mikrofonem, spuštěným do blíže neurčeného sibiřského vrtu.
            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            uvedl jsem že se jedná o Kolský geologický supervrt z dob SSSR který byl s rozpadem Sovětského Svazu uzavřen údajně pro nedostatek finančních prostředků. Jedno tvrzení je, že vrt byl uzavřen když se provrtali na 13 kilometr a mikrofonem zaslechli podivné zvuky. Prý se údajně provrtali do pekla. V té době se také rozpadl Sovětský Svaz.

            Tolik legenda....nekomentuju co si o tom myslím, jen uvádím údaje, fakta....tak teď můžete porovnat objem informací autora a mne.....zdá se že jste poněkud zmaten a brečíte na nesprávném hrobě....možná má autor o této věci nastudováno víc než já, nehádam se...pak by ale neměl uvádět tvrzení "blíže neurčený sibiřský vrt" nýbrž uvést celou informaci o supervrtu Kola která zaplavuje internet už přes deset let
            • janchor
              Mohu jen zopakovat, co jsem tu uvedl: vrt, o kterém se v hoaxu s peklem mluvilo, byl v původním znění celé povídačky situován na Sibiř (!) a teprve později se objevily další verze, z nichž jedna pracovala se supervrtem, o kterém mluvíte. V rámci článku mi přišlo korektní zmínit fámu v její původní podobě, zároveň se to nabízelo v kontextu celé zprávy, která se Sibiře týká.
    • janchor
      Ne, původně se hoax o zvucích pekla objevil bez souvislosti s Kolským supervrtem a jako místo, kde byla nahrávka pořízena, se uváděla Sibiř. Viz např. http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_Hell_hoax

      V dalších variacích, které se na podvrh nabalily, už byl původ nahrávky připisován dalším místům včetně Koly nebo také kráteru Darvaza v Turkmenistánu.
    • Souhlas. On se asi pan pisálek Grygar teprve probral a potřeboval nějaký poutavý titulek.Ty díry, pokud by si všiml eroze na prstenci jsou tam stovky a možná tisíce let.Jen to byla dříve nepřístupná oblast. A peklo? Na to asi pan Grygar stále věří, tak ho nechme.Ale at píše do Mateřídoušky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit