Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvního bych tam poslal Paroubka.
    Ten se, jak známo, domluví i s Marťany a pobyt lidské posádky by už dopředu prohlasoval *1*
  • ja bych tam poslal to nejcenější co máme našeho prezidenta spolu s vládou
  • Zřejmě uvažují o tom, kde mimo planetu udělat kryt, až tady budou padat atomovky...
  • Tak jsem si vzpomněl na dávný vtip a když to poptává ta NASA, tak mně napadla jeho inovace. Pro Putina (ale i Evropany) : Špatná zpráva - AMERIČANÉ JSOU UŽ NA MARSU !
    Dobrá zpráva - VŠICHNI !
  • Pokud bych to nebral podle toho, jak to funguje na Zemi, jak a za co jsou placeni lidé v různých oborech, tak bych předpokládal, že nejlépe placeni budou ti, co se starají o naše zdraví a životy, příp. zajišťují potraviny apod.
    Ale jelikož to tak není, potom je moje úvaha špatná a na Mars bych vyslal špičkové herce, kteří by dokázali zahrát chirurga, zubního lékaře, IT odborníka, mechanika a další, co by bylo pro přežití na Marsu třeba. No a kromě těch herců bych doporučil ještě špičkové zpěváky, kteří by se starali lidem o zábavu neb nejen prací člověk je živ. Kromě nich ještě možná nějaké skvělé fotbalisty, hokejisty, atlety. A v neposlední řadě i výkonné politiky a úředníky.
    No a pak už by to snad na tom Marsu fungovat mělo, ne?
    Nebo myslíte tam poslat ještě nějaký póvl na fyzickou práci? To je asi blbost, ne?
    • Nejdřív bych tam poslal nějakého bacila schopného vyrábět na Marsu kyslík. Třeba Bacila Blaženého, když to dokázal na širé Rusi, zvládne to i na Marsu.
    • Na fysickou práci a na Marsu? To je fakt blobost.
  • No jeden návrh bych měl. Poslat na Mars a případně i na jiné obydlené planety tvory, kteří zde vystupují pod nicky Simona a Bc. Kak. Původní obyvatelé pak zcela dobrovolně svoji planetu opustí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit