Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mordred_Pendragon

    Už nechci být astronaut. Nejen protože už jsem na to trochu starý, ale fakt bych nedal nošení spoďárů se žlutými fleky vpředu a hnědými vzadu. Tomu by se po pár týdnech nevyhnuly ani prinzezny, které jak známo ani nechodí na záchod. Třeba ještě příjdou na způsob, jak odstranit ty skvrny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit