Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo máte na střeše prosím fotovoltaickou elektrárnu, staral jste se někdo víc o výkup přebytků energie? Za jakých podmínek a kde se to vyplatí? 

    • Ano staral, protože to v podstatě stejně při pořízení fotovoltaické elektrárny řešit musíte. Mě se to podařilo vyřešit tak, že jsem si našel společnost, která se zaměřuje na výkup přebytků z malých zdrojů do  15 kWp a ta mi zajišťuje vlastně propojení s burzou a výkup za spotové ceny. 

      • Kterou společnost jste si našel? Poradíte mi na koho by se dalo obrátit? 

        • Našel jsem si na to společnost https://www.electree.cz/ Na jejich stránkách jsem vlastně vyplnil poptávkový formulář a oni se pak ozvou zpět a můžete si to celé domluvit. 

  • Bylo by mozne udelat vicevrstve vezicky a svetlo do nich odrazet. Ale prijde mi to slozitejsi nes slepit nekolik folii pro ruzna spektra. Na ty by se mohlo ale svetlo odrazet a rozkladat na barevne spektrum, takze by kazda vrstva dostala jen svoji barvu. Kdezto u folii se cast absorbuje folii bez uzitku.
  • hnus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit