Přejít na výpis diskuzí

Nový ostrov pokrývá záhadné bahno, zkoumají ho vědci NASA

24.2.2019 20:23
3 příspěvky

Teprve před třemi lety vznikl poblíž souostroví Tonga jeden z nejnovějších ostrovů na světě. Za tu dobu si na něj stihly už najít cestu první rostliny, ale i stovky ptáků. Vědcům z Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) však vrtá hlavou záhadný povrch ostrova - je pokrytý neznámým lepkavým bahnem. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh xxdef má zjevně zase službu. Měl by se ale učit německy, aby věděl, že NSDAP = Nationalsozialistische deutsche Arbeiterpartei (Národně SOCIALISTICKÁ německá dělnická strana). A jestli nějaký její člen ještě žije, tak mu bude nejméně 100 let a už asi ani neví, že někdy žil nějaký Schickelgruber alias Hitler.

  • NASA stejna jako CIA je založena na vysokých členech NSDAP ,které nabrala vláda USA do vé administrativy , tak se usa staly dalšín nacistickým německem, nechápu proč pravdu lidem diktatura zatajuje, plán se jmenoval paperclip, ochrana neonacistů NSDAP a jejichg práce pro usa fašismus ,včetně mengeleho pokusů na lidech, 

    • vanhorne

      "včetně mengeleho pokusů na lidech"

      Dr. Mengele byl borec. Jeho specialita byla umela inseminace a krizeni zivocisnych druhu. V tom dospel tak daleko, ze uspesne inseminoval nekolik stovek zen spermatem zvlast inteligentnich pavianu. Novorozenata po odstaveni byly pridelovany adoptivnim rodinam. Ty bys mu mel dekovat ze ti dal takove rodice a ne prskat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit