Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... krásně se baví špína z kanalizace, klasika, tiscali chválím, že zabaví spodinu :)))
  • ... vaše debata zde, je vedená nevzdělanými lidmi. To já jsem vystudoval několik vysokých škol, abych se mohl účastnit všech debat vedených na serveru Tiscali, mimochodem zastávám tam několik významných funkcí. Proč vám toto všechno píši, aby jste si uvědomili, jakého inteligenta máte před sebou a že nejsem nějaký hej nebo počkej, há to jsem vám to nandal, to koukáte :)))
    • jo ty máš tři školy-mateřskou,zvláštní a autoškolu,tu jsi dělal na potřetí
      • ... nemluvě o tom, že nerozeznáš póvl od inteligence, ale možná pindáš sám se sebou :)))
      • ... 15 slov, 5 chyb, dnes jsi v životní formě, degene, asi byl na návsi krabičák v akci :)))
  • ... autora článku zřejmě ne :)))
  • železná opona nás chránila hlavně před konzumním prašivým systémem zádadních zemí,teď by nás ochránila od černých muslimských špín
    • Jestli nás od toho či onoho nezachrání zdravý rozum, pak ani čtyři železné opony nepomohou.
    • ... tebe nemá co ochránit, jsi navěky v haj*lu a to je super pocit, vypatlanče :)))
    • Otázka: Jaký je rozdíl mezi černými muslimskými špíny a rudými komunistickými špínami?
      Odpověď: jenom v barvě, jinak žádný.
      • a teď si vem prášek a alou do postele
        • ... musíš být na hodně dně, že se vybavuješ s tak extrémním primitivem
          ... jedině, že si superpóvl povídá sám se sebou, nebylo by divu při IQ 9
          • Já jsem vzdělaný havloidní důchodce ty putinoide
  • Neochránila, Simon bukvičák už jí má..hi..hi
    • Tobě vadí zdejší holka Simona,
      Takžýe jediný teplouš na tiscali jsi ty sám ruský howne BTW kulihrachu zlej trole. Cho cho *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit