Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimozemské civilizace se NEBUDOU kontaktovat tímto způsobem. Jsou spojeny s vesmírným vědomím (duchovní úroveň žijících světců) a kontakt je v duchovní oblasti prostým sdílením myšlenek.
    • s tou duchovnosti nepřeháněj, aby tě pak nepřekvapili svoji racionalitou.
  • .. mne ten wow signal prijde jako varovani pred tou dvouplanetkou, co se ma k zemi priblizit po roce 2020.. je asi dobre, ze se planuje intervence..
  • mně to tedy přijde jako nesmysl -kolik mikrovlnných trub se otvírá a jen ta jedna působila? nebo měli místnosti s přesnými přístroji mikrovlnku a jídelnu? podle mne je to nesmysl
    • no tak asi je jasne, ze slo o mikrovlnku na te observatori a ze byla v dosahu, aby to ovlivnila... ne o kazdou mikrovlnku na svete
      • zajímavé, že právě ona se ozvala odraženě z orbity....a mikrom¨vlnka se sváčou v laboratoři???
        • janchor
          Odražený signál Wow! a perytony, vyvolané mikrovlnkami v dosahu radioteleskopů (nikoli laboratoří), jsou dva různé případy.
          • krátké „šlehy“ z hlubin kosmu, jejich parametry prozrazovaly původ, který nemohl být daleko od Země.

            tedy já to chápu tak, že signál byl přijat z vnějšku, nikoliv z místní kuchyně, protože ta je, jak myslím,na Zemi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit