Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to náhoda že dva měsíce před určitou událostí vyjde taková zpráva. Vědci nalezly obrovský uměle vytvořený oběkt ve vesmíru. To je přece hvězda smrti. :)
  • A i kdybychom viděli aktivity mimozemšťanů, tak zase vidíme jen jejich minulost před 1500 roky.
  • Ve vesmíru je život velice rozmanitý, ale pro nás bohužel zatím nedostupný, někam se podívat jako pozorovatelé. Nedovedu si představit jak našich pár kosmonautů přistane na jiné planetě a budou jiným bytostem vnucovat demokracii a různá náboženství. Vždyť by to bylo k smíchu. Kam vstoupí noha člověka, tam je konec všeho, jak se říká ani sto let tráva neporoste.
    Myslím si, že člověku je zapovězeno se dostat na jiné planety. Člověk je tvor násilný plný nenávisti. Vidíme co se děje ve světě a ne jenom tam, mně se stačí podívat na sousedy.
    Mimozemské lodě občas někdo zahlédne, jak ve dne, tak v noci. Já jsem zažil několik málo setkání, ale věřil by mi někdo? Až někdo zhlédne stříbrný talíř, který má v průměru kolem 20m. žádný zvuk, tvar super aero dynamický, zrychlení kdy toto lidské oko nezaznamená je k neuvěření a toto nepochází jistě z naší planety. Co bůh dělá, dobře dělá.
  • Je jasné že v tom obřím vesmíru život existovat musí.

    UFO konspirace také existuje. Když svědek nahlásí létající talíř ale oficiální místa
    nám tvrdí že to bylo pozorování planety Venuše tak je to jasná snaha zakrýt pravdu.
    Mezi pozorováním planety a létajícím talířem je velký rozdíl.
    Jiní tvrdí tajné projekty tu nacistů tu USA - jenže UFO bylo pozorováno už dávno
    před technickou érou lidstva. Jsou na starých malbách. Ve starých kronikách i v legendách.

    Dříve se UFO směšně popíralo. nyní je jiná taktika. Média jsou zahlcena bulvárníma
    informacema o UFO aby byl tento fenomén v očích lidí zdiskreditován a zesměšněn.
  • Je velice veselé pozorovat tuhle frašku o údajném hledání mimozemských civilizací. Kdo má oči otevřené a mozek nevygumovaný současnou zdegenerovanou sebezničující kulturou, ví jak se na světě věci mají.

    http://obcanskyparlament.webnode.cz/cas-se-probudit-neo/

    Ale asi si také tu komedii na "hledání" zahraju. Postavím se například doprostřed Teska a budu zastavovat lidi a ptát se jich "prosím vás, hledám obchod. Nevíte, kde je tady nejbližší obchod?" Uvidím jak se budou tvářit.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit