Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zase blbost *11* *11* *11* *11* *11* JO a BTW za vše může kalousek
  • Neregulovaná nasr*nost obyvatelstva nabírá na síle taky.
  • To je zase blábol.
    • Je to podáno trochu svérázným způsobem ale blábol to nejni.Vezměte si,kolik neekologické energie je vynaloženo na výrobu metylesteru řepkového oleje.Tak nejdříve se musí pole zorat pak připravit,zasít,z pole sebrat kámen,několikrát chemicky ošetřit proti škůdcům(i čtyřikrát),pak sklidit,odvézt z pole,někdy se i dosušuje,čistí,pak zase odveze do výkupu,pak odveze z výkupu ke zpracování.To je kurňa nafty a elektriky než se to spálí v motoru.Nevím jestli vynaložená energie je srovnatelná s dobýváním a krakováním nafty ale každopádně je to masakr.
    • Muzete uvest, proc si to myslite? Takto je blabolem pouze vas komentar.
  • Já myslim že je to zas celý kec a ozonová vrstva je furt stejná.Nakuká se lidem že ozonová díra existuje a je potřeba ji zmenšit.A jak jinak než zaplatit.A o to jde.Pumpujou triliony doláčů z lidí,buzerujou a přitom se třeba vůbec nic neděje.Kdyby nešlo o prachy ale o holej zadek tak to půjde i zadarmo.
    Proč je tedy ta díra na pólu zemegule a díra se neztenčila stejnoměrně?To údajné svinstvo se přeci musí v ovzduší rovnoměrně rozprostírat.To snad udělali naschvál aby mohly dělat bubu že roztajou ledovce a my budeme bublat.Já tomu prostě nevěřim.Lidem se dá nabulíkovat cokoliv.
    • Nad Antarktidou panují specifické povětrnostní podmínky, které přispívají k výraznějšímu rozpadu freonů na škodlivé atomy. Je to vlastně takový dobrý lakmusový papírek na stav celé atmosféry.
      • Díky za vysvětlení,to jsem nevěděl.Všude se jen hovoří o ozonové díře ale jak přesně vzniká nikdo nevysvětlí.Taky by mě zajímalo jakým způsobem tedy dochází ke zlepšení ozonové vrstvy.Kam se podějí ony škodlivé atomy.Jesli se jen naředí v ionosféře nebo postupem času dochází k jiným sloučeninám které neškodí ozonové vrstvě.
    • Tobě se jistě dá nabulíkovat cokoli, hlupáku.
      • *11* *11* *11* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit