Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    slušný člověk alkohol a cigára k životu nepotřebuje... kdo se neumí bavit bez alkoholu je primitiv.... v životě jsem neměl sklenku a rozhodně mě to nechybí, ale tak aspoň ta spotřební daň a DPH z vás závysláků jde

    • Nepijes ani kapku - rodice ti to nedovoli...

      Dle tvych hrubek hadam, ze chodis na ZS...

  • Zdravotnickým inkvizitorům pochopitelně zdaleka nestačí zákaz kouření v hospodách, oni budou hledat dál cesty k dalším zákazům, a proto nyní rozpoutali kampaň proti alkoholu, chtějí ochraňovat člověka bublinou zákazů, příkazů a dalších restriktivních pitomostí. Boj proti alkoholu je nesmyslný a kontraproduktivní, stačí si vzpomenout na prohibici v USA atd. Sám jsem nekouřil, protože jsem byl po operaci srdce, ale začal jsem kouřit, abych podpořil kritiku nesmyslného zákazu kouření v hospodách. Zakázat kouření v hospodách si nedovolili ani nacisté či komunisté. A nyní ještě větší morální zvrhlíci rozpoutali kampaň proti alkoholu.
  • bezregistrace
  • A takhle mluvit, usmívat se a zpívat se ještě smí ?!..

    • No nesmí, je třeba platit poplatky OSE

  • Není to tak dlouho co takto začínal "hon na kuřáky", co bude následovat dál???

    • KIMCID

      dokonalý svět asi jako  románu 1984

  • Přijde mě, že všechny děti házíte do jednoho pytle. Tahle generalizace je strašná. A jsou to jenom pusté plky za které někdo bere peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit