Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy tady tomu tak rozumíte, vy havloidní hňupové....ha....ha....

    • Existuje na světě něco tupějšího než je koblihářský z.m..d Kulihrach15. No nemůže, neb něcvo tak zhovadilého by země neunesla.

      • Existuje kretéén a vymrdanec, ten má nick M.zeMAN1.....ha....ha.....

  • žádná chřipka nekazí krev !!! 

    ,otázkou ale zůstává zda i oslabené viry vakcíny proti chřipce nemohou c19 zhoršovat.

  • Minulé Pondělí mne rozesmál ten chudáček maďar, když při tiskovce prohlásil, že by byli rádi, kdyby byla větší pro očkovanost na chřipku. Takže to byla chřipka čím nás tady 4 měsíce strašili. Doufám, že ti co spustili tuto lavinu paniky a strachu v našem státě, budou příkladně potrestáni vězení a rovněž peněžně, protože způsobili tomuto státu miliardové škody.

    • No - já zase doufám, že budou potrestáni ti, kteří vypustili vir do světa...

      A hlavně, že se dovíme pravdou, jak to doopravdy bylo...

      • už teď jede v Číně dezinformační kampaň ,spíš mě zaujalo že by se c19 nešířila jen kapénkově ale vznášela se ve vzduchu ,no ale pak by musel ten virus být lehčí  než vzduch či mít stejnou hustotu jako vzduch - v tom případě by musel produkovat vodík , helium můžeme vyloučit ,nebo se sám ohřívat uvnitř - sakra netopýr a co dokáže.Další variantou je že je jeho hustota přesně nastavena - uměle?Připadá mi to strašně konspirační , tak uvidíme .

    • se domníváte že komunističtí kapitalisté v ČLR dali 2 měsíční pohov pracujícím jen tak ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit