Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc zajimavy clanek ktery ale oceni spise profesional a nebo amater znalec
  • blbce, jako je "křesťan" aby jeden pohledal, bóóóže, to je vůůůl!!!
    • Proč mne urážíš? Nemohu za to, že si hodně pamatuji a nezapomínám. Pokud ty zapomínáš tak si přepni na jinou rychlost. Lidé rychle zapomínají a potom dělají stále stejné chyby jako lidstvo samo. Nebudu ti říkat, že jsi vůl, protože volem jsi se musel narodit, poděkuj za to bohu když ho tak voláš. Mohu ti říci, že občanský zákoník v četně judikatury jsem se naučil nazpaměť abych věděl v jakém státě žiji. Pokud by každý měl žít podle zákonů tohoto státu, tak je lepší nežít, protože se to nedá, stále každý z nás je jednou nohou v kriminále, když sleduji jak lidé každý den porušují zákony, tak tento stát by nemohl existovat protože by byl bez lidí. Stačí jenom každý z Vás kolik dopravních přestupků udělá na silnici za jeden den, každý by byl vybodován a silnice by byly bez aut.
      Napovím ti kdo jsem. Jednou jsem zveřejnil, že celá naše rodina v četně vnoučat se narodila ve stejný den, ale každý jiný rok. Nikdo to nespochybnil. Bylo to v novinách.
      • ty si trubko pamatuješ jak píchal dědek tvou bábu, když dělali tvýho fotra, kecy, kecy ...
        • Skutečně tvá inteligence je na úrovni. Muslimové musí mít s tohoto národa radost. Ty napíšeš jednu urážlivou řádku, protože si na více nemůžeš vzpomenout. Tvoji rodiče jsou na tebe asi hrdí a bába s dědkem raději již nežijí, protože takového potomka zplodit je radost.
  • Nejméně si z dětství pamatují lidé, jejichž život se skládá jenom z práce, průserů, a nepříjemných incidentů ve vztazích.

    Aby si zachovali duševní zdraví, raději vše ihned zapomenou...
  • Blbost, pamatovat si je přirozená věc. Nepamatovat a zapomínat je nemoc nazvaná demence.
    Já si pamtuji skoro všechno, když jsem byl ve škole v první třídě někdy před 50 lety pamatuji si básničku Cesta do školy.
    Pamatuji si když mne mamka vzala k lékařce byly mi 3 měsíce.
    Pamtuji si skoro každý den ještě před narozením a později. Ten kdo si to nepamtuje o druhém řekne, že je blbec, ale u mne to je naprosto přirozené, že si pamtuji věci které některým lidem mohou připadat zvláštní. Ten kdo zapomíná by měl navštívit lékaře protože to není normální.
  • Hmm, a co regresní hypnosa, kdy si dotyčný vzpomíná na dobu krátce po porodu, na průběh porodu i dobu před porodem. A nejde o smyšlenky, ty události se pak ověří jako skutečné.
  • Nečetl jsem celý článek, ale já si pamatuji skoro každý den od narození.
    Když jsem ve věku svých 40 let vyprávěl své matce když mi bylo 14 dní kde jsem byl a spousta dalších informací mamka na mne koukala zda jsem normální.
    Když jsem ji vyprávěl kdo ji vezl do porodnice a další věci myslel jsem si, že ji to psychicky položí.
    Podle článku jsem asi narušený jedinec, ale osoba která tento článek psala je blíž narušenému jedinci než jsem já. Já jsem měl super dětství krásné a spokojené.
    Odborníci ať si skoumají co chtějí já se tomu musím jenom zasmát.
    • ty si blbec
      • Blbec si ty protože si nepamatuješ a to je mi moc líto. Nechápu proč si nepamatujete své dětství, které je to nejkrásnější co prožijete. Pamtovat si je naprosto přirozená věc. Např můj syn, který když si dělal řidičák, tak si jednou přečetl vyhlášku a znal ji nazpaměť. Řidičák byl pro něho, tak snadný jako když si někdo jde koupit rohlík
        Někoho nazvat blbcem když sám všechno zapomenu je ubohost při které si nevidíš dále jak na špičku nosu. Je mi tě líto.
      • ... ale docela zábavný blbec :)))
    • ... nikdo se neptal, kdo je blíž narušenému jedinci, to je nabíledni, pitomečku :)))
  • ... skvělý článek, primitivní BIJEC a jeho další podoby zde z něj nepochopí ani 5% :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit