Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zase chytrost, to je zase propaganda. Tak určitě vědci nejen z NASA zuřivě hledají ve 3D, zatímco vládnoucí okultisté provádějí rituály...takže uzavřeli výzkum ve 3D. Tam fakt nic nenajdou resp. Neuvidí... takže si otevřete sejfy obrázků z NASA, a když Hubluv telescope poskočil v gravitační vlně, určitě si pro radost vyfotil něco v jiném prostoru 😋....to má zase nějaký novinář hlad a hypotéku...

  • Hroch01

    To že se nenašel rádiový signál nic neznamená civilizace i vyspělá může fungovat úplně jinak než mi takže tenhle článek potvrdil jen to že lidi si myslí že to jak žijeme my jinak nejde což je podle mého názoru hloupost :) 

    • Zhruba tak nějak. Vždy mne překvapuje jak nějací zaostalí "vynálezci parního stroje prozkoumají celý svět" a když tu svou momentální technologii jinde nenajdou (někde žijou čistě přírodním způsobem a jinde jsou dál než s předpotopní párou) tak dle toho usoudí, že "vzhledem k nepřítomnosti parních kotlů nikde mimo ně civilizace prostě není". 🙂 

      • Hroch01

        Přesně tak jsem rád že jsou lidi jako vy kteří dokážou myslet logicky a ne tak jak nám to nutí :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit