Přejít na výpis diskuzí

Senzační objev: Člověk existuje mnohem déle déle, než se předpokládalo

8.6.2017 10:52
13 příspěvků

Vědci v Maroku našli fosilie člověka (Homo sapiens) staré 300 tisíc let. Jsou tak o 100 tisíc let starší než dosud známé nejstarší kosti člověka rozumného. O senzačním objevu mezinárodního týmu vědců informuje ve svém nejnovějším vydání časopis Nature.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bylo by dobré, kdyby bylo také sděleno, v jakém podnebném pásmu se v té době místo nálezu nacházelo, které dnešní poloze na zemi to dopovídá, abychom furt nežili v představě, že jsem byli černoši, kteří by tak vlastně museli být nejvyspěleší bytosti a proto dnes opět migrují v novém levlu do Evropy, aby tu svým semenem zkvalitnili tu starou podřadnou lidskou odrůdu. *16*
  • No nutně všichni naši předci nemuseli mít tmavší pleť. Obecně se předpokládá že ano, ale některé linie mohli mít světeljší barvu pleti.

   Jinak spojuješ dvě věci, které spolu vůbec nesouvisí.
 • Ona ta minulost byla jiná jež si myslí materialisti, evolucionisti, marx-leninisti a ostatní "mudrci", kteří mají ve všem vždy jasno.
  • Ostatně - popis stvoření světa v šesti dnech odpovídá popisu epoch toho jejich "vývoje vesmíru", potažmo "vývoje Země", superpotažmo "vývoje života, včetně člověka"! Včetně k tomuto přidanému "dne odpočinku" stvořitele, ve kterém se nacházíme nyní.

   Jen ti hlupáci nevědí, že den Boha nemusí mít stejnou délku, jako den běžně na světě používaný! To je mimo jejich chápání...
   • Člověk taknějak už od starověku a možná dříve tušil, jak se asi svět vyvinul. Bible se nechala inspirovat staršími prameny. Bohužel to bylo pak právě křesťanství, které nesmyslně lpělo na doslovném výkladu a díky tomu šířilo nesmysly a přispělo k úpadku poznání. Kdyby se zůstalo u symbolického významu, řekl bych, že to co je v Starém zákoně, v podstatě docela dobře sedí - symbolicky vzato samozřejmě. Dnešní věda tak do určité míry dodává důkazy k prastarým teoriím.
   • Ono se to muselo prostým lidem předložit ve formě podobenství, aby to pochopili.
    V Bibli se např. píše "I řekl Bůh, budiž světlo a bylo světlo"; není to náhodou Velký Třesk, Big Bang?
    Nebo také "Na počátku bylo Slovo, to Slovo bylo u Boha, to Slovo byl Bůh." Už od Einsteina víme, že hmota je vlastně koncentrovaná energie a nyní existují teorie, že energie je vlastně koncentrovaná informace. A informace, to je přece slovo, ne?
    • děkuji za komentař, lépe bych to nenapsal
     • Není zač. *4*
      • Ano, ten originál Janova Evangelia a jeho překlad vyjadřuje ještě přesněji to co jsem uvedl.
      • Ano, ano, tak jest psáno hned v úvodu Janova Evangelia - které je nejmystičtější, tím i formálně nejsprávnější (však ne nadarmo byl apoštol Jan jedním z nejoblíbenějších učedníků Kristových):

       IN PRINCIPIUM ERAT VERBUM ET VERBUM ERAT IN DEI ET DEUS ERAT VERBUM!

       Přesněji se to překládá:

       Na počátku bylo slovo, to slovo bylo V (uvnitř, v něm - nikoli "u", jako "vedle něho") BOHU - a Bůh byl tím slovem
 • A zcela určitě to byl Arab - muslim, který tam dřepěl na písku a recitoval korán!
  • Jsou ale i tací, co si myslí, že nerecitoval Korán, ale Marxův Kapitál. *2*
   • V některých pasážích . . . něco jako jednota hlouposti a namyšlenosti - v obou výtiscích

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit