Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě vtipnější je, že všechno, co člověka nebaví, má tendenci postupně zapomenout. Může se snažit, jak chce. Záleží totiž na produkci dopaminu, který ho přiměje oblíbenou činnost stále opakovat, což dané synapse čím dál více posiluje. Ostatní spoje mezitím slábnou až zmizí úplně. Mozek je jako tvárná hmota a nerozlišuje, co je pro něj dobré či špatné. Proto se lidé uchylují k různým závislostem, i přesto, že dopamin už dávno pozbývá účinnosti a tělo ničí negativní vedlejší účinky. Mozek se těší stále dokola na odměnu, kterou už dávno nedostává. Prý na to funguje meditace, kdy se potlačují také bolesti.
  • Zdá se, že táto teorie nebude asi moc pravdivá, protože po probuzení si moc nevzpomínám na nic hezkého PŘED TÍM, ale vše nehezkého PO TOM, co mě čeká *1* *5*
  • Jestli to evropští a bohužel i naši politici povedou dále tímto způsobem, bude se náš mozek po nocích učit korán...
  • Nejhorší bylo, že mi mozek mazal ruská slovíčka, která jsem se večer do školy naučil. A pak jsem se divil, že na vysvědčení se samými jedničkami je ta sprostá čtyřka z ruštiny. Pod jedničkou z francouzštiny. Asi ty malinké buňky šedé kůry protestovaly proti okupaci 21.8.1968 Brežněvovými barbary!
  • Naši politici a znalosti?!
    Ti si zatěžují své hlavičky pouze myšlenkou na své příjmy...


    Jinak - nesouhlasím = mně se během spánku spíš vybavují nehezké vzpomínky, na ktré bych ráda zapomněla...
  • Tak to jsou naši politici ve výhodě. Ve spánku se jim z hlavy vymažou všechny znalosti a nemusí si s tím zatěžovat hlavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit