Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další hloupost, kterou nemělo cenu ani číst. Já spím ve všech pozicích, tak jsem asi alkoholik i když nepiji atd...........................................nemá to cenu rozebírat.
  • Už aby skončil ten mnoha lidmi proklínaný letní čas, to bude úleva...
    • Souhlasím. I Poláci proti vexlování času v EU vystoupili.
      Poledne je tehdy, když je slunce v nejvyšším bodě své zdánlivé denní dráhy. A tomu cyklu trvajícím 24 h se za miliony let přizpůsobily všechny rytmy v živé i neživé přírodě. I lidské biorytmy tomu odpovídají. Někdo na to ovšem reaguje viditelněji, jiný méně zjevně. Ale to posouvání času působí nepříznivě na každého. Nehledě na to, neexistuje žádný rozumný důvod pro ten nesmysl.
  • svatou pravdu paní Veškrnová, svatou pravdu!
  • Becherovič spí pod schodama, když mu pes shrne koberec. Dokud ho tam ovčák nenajde
  • Vaškovi se nejlépe spalo v alkoholovém opojení na lavičce. Má je reservovány pod svým jménem a taky nepohrdl lavičkami na letišti
    • Problém je v tom, že pan exprezident by se dokázal z té lavičky i vrátit, což by to současné svinské uslintané tupé dementní populsticky žvástavé rusofilní hov--do nesvedlo ani omylem.
      • Nemluv nám o sobě Vile
  • Vašek tak spal běžně
    • ještě u toho blil a prděl, i sral.
  • Já poznám jednoho alkoholika a ten spí pořád na zádech. A chrápe jako doga *1*
  • Náš Sajmon také spí na břiše ... ... ... protože má hrb.
  • A mohl by prosím někdo ˇvyzkoumat" , kdo "vyzkoumává" stejné či obdobné "pí....viny"????
    • Jo jo přesně tak...

      Spát celou noc v poloze mořské hvězdice, tak ráno necítím ruce ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit