Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,článek jsem si přečetla se zájmem,jelikož jeden z mých dvou synů je též homosexuál........od narození.Musím konstatovat,že některé komentáře mě tu šokovaly!
    Takže...uvádím na pravou míru...homosexuálem se člověk už RODÍ,nikoliv stává.Svou sexuální orientaci si tedy nevybíráme..Ale.....co si můžete zvolit,je to jak se budete chovat.Tozn..v zájmu různého experimentování,dnes tak rozšířeného i v sex.oblasti,si můžete ze zvědavosti zkusit i bisex.chování.Pokud na to máte jako heterosexuál žaludek,ovšem, a zase opačně pokud na to má homosexuál žaludek experimentovat se ženou.Je nutné si uvědomit,že on zažívá to samé při pohledu na ženu.Abych se vyrovnala vnitřně s tím,že syn je gay,dost jsem si o tom načetla,nastudovala.Já i manžel a druhý syn jsme heterosexuálové i celá naše rozvětvená rodina.Syny jsem vychovávala oba stejně,jediný rozdíl mezi nimi je ten,že první syn je citlivější a ani zdaleka není tak tvrdý a rázný jako můj muž nebo třeba druhý syn.To zkrátka přisuzujeme tomu,že je gay.Jinak se ničím neliší,výborný chlap i pracovník......
  • Víte, je jednoduché takhle odsoudit někoho nebo něco koho ani neznáte. Zajímalo by mě kolik z vás zná nějakého homosexuála, nebo nějakou takovou rodinu, co tu píše hnusné věci. Dalo by se reagovat na každý uřážející komentář, co tu je ale k čemu. Říkáte, že podporujete správné hodnoty, ale už jenom tím že odsuzujete nemáte správné hodnoty. Srovnáváte, kritizujete, hodnotíte a odsuzujete lidi, které ani trochu neznáte. Kolik je dnes heterosexuálních disfunkčních rodin, kdy dítě vyrůstá často jenom s matkou nebo otcem. Hodně a je pak dítě kvůli tomu homosexuál? a stejně tak je homosexuál když vyrůstá s 2 otci nebo matkami?
    Zajímavé je že já jsem byla vychována 100% heterosexuální rodině a ještě k tomu křesťanské a jsem holka na holky. Byla jsem a vždycky budu. Kde, je teda příčina? Kdykoliv jsem to komukoliv řekla nikdy mě neodsoudil, protože mě zná. Věřím v Boha, a vím že Bůh je pouhá láska, která nesoudí. Máte tušení co dělala církev za středověku? Církev taky není úplně nejlepší a je hodně založená na strachu a odsouzení, což Bůh nedělá. Možná byste se měli první někteří podívat do zrcadla než začnete soudit ostatní. Nejdůležitější, je když dítě dostává lásku a rodiče ho podporují.
  • Nej homosexuální vztahy se pěstuji v Iranu.
  • Homosexuálové mají proti heterákům výhodu. mohou si každou chvíli změnit role a jednou být "taťka" a jednou zase "mamka". Co příroda nevymyslela *15*
    • Nebo jsou to jednoduše rodiče. Četl jste vůbec ten článek?
  • Nemusíte být zrovna génius, aby vám došlo, že dva milující lidé dokáží vychovat dítě dobře, ať jsou jakéhokoliv pohlaví a sexuality. A děti by se možná dětem homosexuálních párů nevysmívaly, kdyby jejich rodiče nebyli homofobní kreténi, nedej bože věřící rýpalové :)
    • Kate odsuzuješ rodiče, kteří dětem říkají pravdu jak to je, a jak to má být. Nejsi náhodou tím homofobním kreténem, nebo nevěřícím rýpalem Ty? *11*
      • *Kat, děkuji pěkně
        Kdepak, rodiče, kteří učí své děti nenávisti vůči něčemu "odlišnému" opravdu nejsou ok :) Ta vaše "pravda" je vlastně pouze váš názor, který, jak to tak už bývá, vám byl tlačen do hlav, už od útlého věku. A pokud se tento fakt pokušíte vyvrátit, pak pochybuji o vašem mentálním zdraví. Ano, jsem nevěřící rýpal, přiznávám. Nevěřící, bisexuální, feministický rýpal, ale narozdíl od vás, se selským rozumem ;)
  • Rozmanitosti přírody jsou úžasné. Těžko lze někoho jednoznačně odsuzovat za různé sexuální úchylky, alespoň ne takové jako je jednoznačně špatná pedofilie. Naštěstí je těchto úchylek zanedbatelné množství vzhledem k ostatní populaci. Vadí mě, když takto orientovaní lidé se snaží zcela zbytečně zviditelňovat na veřejnosti a vymáhají si práva, která jim nenáleží. Stále platí, že heterosexuální rodina je základ státu, a tak to musí zůstat, aby lidstvo nezaniklo. *5*
    • Sex je určený pro rozmnožování. A když ho někdo neúčelně zneužívá pro ukrácení dlouhé chvíle tak je to úchylka. *15*
      • Tak to je asi většina naší populace parta úchyů :) Sex je lidský pud a přirozená potřeba. Jen náboženství se to snaží nepřirozeně potlačit, buďme upřímní.
        • Tady není řeč o náboženství. Aby lidé byli puzeni ke styku, byly k tomu přidány libé pocity. Jinak by si chlap řekl "Stará chce, abych na ni hopsal a zase neotěhotní jako minule a já se budu namáhat zbytečně. Radši půjdu na pivo." *1* *1* *1*
          • Setkal jste se někdy s hochem v pubertě? Těm opravdu nejde o sex kvůli těhotenství. A ne všichni, kteří nechtějí děti, jsou asexuální. Váš pohled na věc vůbec nesedí k moderní době, mrzí mě, že vám kazím představivost.
            • Tím chcete říct, že lidé jsou vlastně jen loutky přírody či nějaké nadpřirozené síly, ano? Asi si neuvědomujete, že člověk je vrcholové stádium všeho. Pokud to tak tedy "příroda" (či cokoliv jiného, čemu ráčíte věřit) chtěla, jak pak vysvětlíte homosexualitu, asexualitu, transexualitu, nebo klidně samotnou neplodnost? Všichni nejsme stejní a nemáme ani stejné pudy, o to jde.
            • Tomu hochovi v pubertě skutečně nejde sex kvůli těhotenství, právě naopak mu jde o sex bez těhotenství, pokud to už chápe. Ale o to těhotenství jde Přírodě či jinému Tvůrci života. Proto tlačí do sexu už toho hocha v pubertě.
  • tak nejsem homosexuál. se zvířaty nespím, tak nejsem zo...fil. s dětma nespím, tak nejsem pedofil. Spím s plyšovým medvídkem, tak to asi budu hračkofil.
    • No já spím jedině se svým vlastním pohlavím, ani na noc ho neodkládám *1*
      • Nejsi sám *1*
  • nemají co na práci. Tak vymýšlejí kraviny.
  • Pár naivních dětských otázek :
    "Tatínkové, a proč nemám maminku?" "Tatínkové, a komu z vás jsem se narodil z bříška?"
    "Tatínkové,proč se mi děti smějou a říkají mi, že mám doma buzeranty?"
  • Nemusím být odborníkem, abych nedovedl zjistit, že výchova dítěte párem stejného pohlaví se musí na dítěti nutně podepsat.
    Pokud vezmu v úvahu rodinu alkoholiků, zlodějů, feťáků... tak děti většinou jdou ve stopách svých rodičů.
    Co znám 4%ní, tak ze začátku byli "normální" lidi, jenže nevěděli roupama co dělat, tak se vtrhli na stejné pohlaví. Až je i toto omrzí, vrhnou se na zvířata.
    A mám pocit, že dnes už to není o 4 %, ale o daleko větší porci %.
    • Teda nevím, kde to žijete, ale z vlastních zkušeností vím, že děti alkoholiků si dávají na alkohol obzvlášť pozor. A tak je to o s feťáky, zloději a bůh ví čím. Ale vy srovnáváte jablka s hruškami. Sexualita je vrozená věc, nikoliv něco, co ve vás vyvolá vaše okolí. Pokud chcete ale tento fakt přehlížet, vaše ignorace asi nezná hranic.
      • Nevím, kde to žijete vy. Alkoholismus, kouření, feťáctví, zlodějny, nechuť zapojit se do pracovního procesu se dědí z generace na generaci. Není to samozřejmě na 100 %, ale většinou tomu tak je.
        Jak podle vás může být sexualita vrozená, když se z hetero stávají homouši až po letech, zplodí, vychovají děti a třeba po 20ti letech mění orientaci? A část do teď heteráků po X letech "objeví" zalíbení v zoo, nekro, ... filii.
        Každý z nás chce slyšet tu svoji pravdu.
        • Mimochodem tyto "filie" jsou většinou ilegální, narozdíl od sexuality. Jsou to dost odlišné věci.
        • Z heterosexuála se homosexuál nestane. Jde to to, kdy si to člověk zvládne přiznat, nebo kdy si myslí, že to jeho okolí zvládne skousnout. A víte, proč to tak je? Kvůli lidem, kteří nás zpochybňují, jako jste vy :) Očividně nevíte zhola nic o lidském myšlení, o společnosti, a už vůbec ne o akceptování faktů. Doporučuji vám navštívit Prague Pride na začátku srpna a zeptat se pár "homoušů", jak těžké je být odauzován za něco, čím se narodil. Třeba pochopíte ;)
          • Zdravím.Do určitýho roku (zjistíte na netu)byla homosexualita vedena jako nemoc.Pak zjistili,že že to léčit nejde,že teplouši prostě toho píchání se navzájem do zadku nenechají a bylo jich už tolik ,že se homosexualita ze seznamu nemocí vyřadila....Můžete si klidně dál myslet,že jste normální,že je normální,strkat přirození do zadku jinýmu chlapovi ,ale věřte že to normální opravdu není.U mě je každej homouš spíš neuvěřitelný prase,protože pro mužské přirození byl stvořen pohlavní orgán samice,ne zadek samce.Tak to prostě je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit