Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha - takže sex pistols se líbí empatickým osobám, kterým nevadí hard rock a klasika se líbí empatickým osobám co mají rády klasiku a Norah Jones se líbí empatickým osobám, co mají rády jazz. Tak tomu říkám výzkum.....
  • Mám ráda Motorhead a líbí se mi česká hymna,tak si páni vědci vemte dotace a udělejte rozbor:-))))))))))))))))))
  • proboha ne Eva a Vašek, muzika pro blázny.
  • Je naprosty nesmysl to takhle zobecnovat. Ja posloucham vsechno od country pres vaznou hudbu az k metalu a povazuji se za normalniho. Zalezi na nalade a chuti... Jinak nevidim duvod proc by posluchac metalu nemohl byt citlivy a naopak poustec sladaku peknej krivak....
    • Inquisitor
      Přesně tak, tohle škatulkování je vždy nesmysl. Protože je hodně lidí jako já nebo ty, který jim do těch škatulek jaksi nesedí :)
  • Komu hudba nic neříká, ten je o hodně ochuzen. Dobrá hudba vnímavého člověka dobře naladí.
    • Naprostý souhlas. Hudba mi slouží k relaxaci, ke zlepšení nálady i jako kulisa při práci, přitom zpravidla vždy jiný druh hudby. Chápu ovšem, že ne každému se musí líbit stejná hudba jako mně.
      • Zajímalo by mě s čím klikáček nesouhlasí.
  • Metallica :P
  • Osobně poslouchám vše od klasiky až po elektronickou hudbu. Snesu i kvalitně zahranou dechovku nebo country. Tak nevím tedy, co jsem zač.
  • to je teda přelomovej objev *6*
  • Já poslouchám nejraději Záviše...
    • Inquisitor
      To je jasný, protože takový uhryznutý cecky v koutě, to svět nezažil :D
    • dejte mi pusu na čráka, pořádnýho francouzáka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit