Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomu bych se ani nedivila. Zdravá střeva jsou základ pro celkové zdraví. vždyť se tam tvoří imunita, která je pro psychické i fyzické zdraví klíčová. Všem bych hned na začátku léčby nasadila probiotika a až pak bych pokračovala s další léčbou. Ale samozřejmě nejsem psycholog, takže tomu tolik nerozumím, ale líbí se mi tato myšlenka.

  • Dobry den,... probiotika uzivam prevazne kdyz mam zazivaci potize. proc? mozna se ptate... protoze probiotika pomahaji nasemu travicimu ustroji. kde bereme skoro vsechny ziviny? no prece pri traveni. proto jsou probiotika neboli zdrave bakteriee tak doporucovane psoledni dobou, protoze nasemu telu prinasi mnoho prospechu a mohou mit vliv i na psychiku. Na podporu kupuju probiotika od PROBIOTIKUS.cz, ktery ma ve srovnani s ostatnimi probiotiky nejvetsi pocet bakterii a jejich kmenu. fajn jsou i prebiotika: vyziva bakterii v obsahu navic.

  • na članek jsem narazila uplnou nahodou, ale o probiotikach už jsem něco zaslechla. osobní zkušenost nemam. mate někdo opravdu zkušenost že vám probiotika pomohla proti uzkosti? probiotika bych chtěla vyzkoušet už dělsi dobuu a to ne kvuli uzkosti ale spis zkusit co opravdu dokážou. nejlepší řešení je asi nějaký doplněk stravy ktery obsahuje vsechny druhy kmenu a bakterii je to tak? Na jake problemy vam jinak probiotika jestě pomohla??

  • O něčem takovém už jsem někde četla. Myslím si, že je super, že věda jde takto dopředu co se týče léčby psychických onemocnění. Já například zase nedávno projížděla různé novinky ze světa a na https://morezprav.cz/ jsem narazila na článek, který se tomuto tématu věnuje z trochu jiné stránky - z pohledu šamanů. Musím uznat, že velmi zajímavé čtení.

  • Článek chválím, transplantace střevní mikroflóry mně moc pomohla a je škoda, že většina lidí o této léčbě vůbec neví. 

  • Já jsem na úzkostné stavy trpěl ještě před několika lety a musím říct, že to bylo celkem peklo. O tom, že by to mohly způsobovat střevní bakterie jsem v té době nevěděl, ale dal jsem na doporučení mé rodiny a vyhledal odbornou pomoc. Po pravidelných sezeních u https://psycholog-holcner.cz/ se můj stav dal během pár měsíců dohromady a od té doby si konečně užívám života.

  • Úzkostný stav pomine i po požití účinného projímadla, třeba roztoku Glauberovy nebo Epsomské soli. To pak není čas na úzkostný stav a hlavním životním cílem se stane úspěšné doběhnutí na WC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit